Veletrh práce Profesia days letos proběhne na začátku listopadu

Veletrh práce Profesia days letos proběhne na začátku listopadu

Další vývoj na trhu práce lze jen těžko odhadovat, ale je pravděpodobné, že nezaměstnanost v podzimních měsících vzroste. Jedinečnou šanci přímo kontaktovat personalisty z mnoha tuzemských i zahraničních firem a najít nové místo nebo zmapovat možnosti lepšího uplatnění nabídne veletrh práce Profesia days. Jeho desátý ročník proběhne na výstavišti PVA EXPO Praha ve dnech 4. a 5. listopadu 2020. Vstup pro návštěvníky bude po předcházející registraci zdarma.

Covidová odstávka na trh práce v České republice nejspíš plnou vahou dopadne v podzimních měsících. Pracovní portál Profesia.cz se proto rozhodl uspořádat v klasické kontaktní podobě veletrh práce Profesia days.

Potkejte své příští zaměstnavatele

„Výsledky průzkumů mezi návštěvníky Profesia days ukazují, že je sem láká především možnost přímo hovořit s HR pracovníky vystavujících firem. Profesia days jsou jedinečnou příležitostí na jednom místě a bez stresu potkat potenciální zaměstnavatele a ověřit své reálné šance na trhu práce,“ říká Michal Novák z pracovního portálu Profesia.cz. Navíc zde návštěvníci mohou využít podporu a rady od profesionálů, s jejichž pomocí na místě sepíší kvalitní životopis, se kterým se pak vydají mezi stánky vystavovatelů.

Získejte podněty k vlastnímu rozvoji

Velkým lákadlem Profesia days je také bohatý doprovodný program. Zaslouženou pozornost poutají odborné konzultace a kariérní poradenství. A také přednášky zaměřené na konkrétní situace, s nimiž se lidé setkávají, nebo na jejich další kariérní rozvoj. Na Profesia days je k dispozici pracovně-právní poradenství a podpora pro skupiny znevýhodněné na trhu práce. Na své si přijdou i čerství absolventi, kteří mohou načerpat informace o tom, na co dát pozor při pracovních pohovorech, jak jednat s potenciálními zaměstnavateli nebo kam nasměrovat svou kariéru. Na hlavním pódiu se pak opět představí široké spektrum osobností z různých sfér života – od umělců, přes sportovce, významné manažery a kouče až po lidi s inspirativním životním příběhem.

Profesia days 2020 proběhnou ve dnech 4. a 5. listopadu na výstavišti PVA EXPO Praha.

Zdroj informací

Profesia.cz a NejBusiness.cz

Datum

16. srpna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Facebook

Page generated in 1.7708 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál