Úřad práce ČR nabídne klientům v Třinci vyšší komfort

Úřad práce ČR nabídne klientům v Třinci vyšší komfort

Nové a moderní prostory pro klienty i zaměstnance Kontaktního pracoviště Úřadu práce ČR v Třinci, služby na jednom místě, mnohem lepší dostupnost, včetně bezbariérového vstupu. To vše nabídne zrekonstruovaná administrativní budova, která se veřejnosti otevře 1. června 2021 na ulici 1. máje 124 v Třinci (bývalá budova Policie ČR).

Pět desítek zaměstnanců Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Třinci dosud poskytovalo své služby hned na dvou adresách. Zrekonstruovaná budova tento diskomfort změní.

„K vyřízení všech záležitostí týkajících se jak oblasti zaměstnanosti, tak i nepojistných sociálních dávek bude klientům stačit pouze jedna návštěva,“ říká ředitel Krajské pobočky ÚP ČR v Ostravě Petr Prokop.

„Sestěhování do jedné budovy přinese nejen finanční úspory, ale urychlí také komunikaci uvnitř úřadu a zvýší efektivitu práce,“ dodává ředitelka Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Třinci Olga Sikorová.

Administrativní budova je ve vlastnictví Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Ten také zajistil její rekonstrukci a nabídl prostory jak Úřadu práce ČR, tak České správě sociálního zabezpečení. Přesunem pracovišť obou institucí do jedné státní budovy stát ušetří ročně na nájemném 300 tisíc korun, další úspora se promítne ve výdajích na provoz a údržbu.

Zdroj informací

Úřad práce ČR a NejBusiness.cz

Datum

28. května 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2335 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál