Netradiční novoroční spolupráce Raiffeisen - Leasing + Tichý svět

Netradiční novoroční spolupráce Raiffeisen - Leasing + Tichý svět

Raiffeisen - Leasing pořídil pro rok 2021 netradiční diáře pro své klienty i zaměstnance. Dodá mu je organizace Tichý svět – chráněná pracoviště, o. p. s., která pomáhá neslyšícím se samostatným fungováním ve společnosti. Prostředky tak poputují nejen zaměstnancům pracoviště, které kalendáře vytvořilo, ale i do dalšího rozvoje služeb a projektů na podporu neslyšících.

Zakázku na dodání diářů pro rok 2021 svěřila společnost Raiffeisen - Leasing do rukou neziskové organizace Tichý svět – chráněná pracoviště, která své příjmy využívá na podporu provozů, v nichž zaměstnává převážně neslyšící zaměstnance. Pomáhá jim tak s plnohodnotným začleněním se na trhu práce a se samostatným fungováním ve společnosti. Design speciálních diářů ostatně připravil grafik, který je sám neslyšící. Pro zpracování zvolil recyklované materiály.

„Dlouhodobě spolupracujeme s řadou neziskových organizací a konkrétně u Tichého světa je to pevné a trvalé partnerství. Loňský rok byl těžký pro většinu z nás. Tím spíš jsem rád, že jsme touto cestou mohli neslyšící přímo podpořit a ukázat, že je na nás spolehnutí,“ uvedl k novoroční spolupráci Alois Lanegger, jednatel společnosti Raiffeisen - Leasing.

Obecně prospěšná společnost Tichý svět – chráněná pracoviště patří mezi etablované české neziskové organizace, které se na podporu neslyšících zaměřují. Mezi její dlouhodobé projekty patří Tichá kavárna, cukrárna, Tiché zprávy, Tichá jehla a kurzy znakového jazyka.

Raiffeisen - Leasing působí na českém trhu od roku 1994 jako součást skupiny Raiffeisen. Je členem České leasingové a finanční asociace, která ho opakovaně zařadila na první místo v oblasti nebankovního financování nemovitostí. Kromě financování nemovitostí nabízí Raiffeisen - Leasing široké portfolio služeb zejména pro firmy, ale také soukromým osobám. Zajišťuje nebankovní financování formou úvěru i leasingu, a to u osobních i nákladních vozů, strojů, zařízení, technologií, transportní, zdravotnické nebo zemědělské techniky.

Zdroj informací

Raiffeisen – Leasing, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

18. ledna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0185 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál