Aveflor reprezentoval české špičkové firmy na veletrhu ve Frankfurtu

Aveflor reprezentoval české špičkové firmy na veletrhu ve Frankfurtu

V rámci české oficiální účasti na veletrhu CPHI ve dnech 1. – 3.11. 2022 se na společném stánku představilo 13 českých vystavovatelů z chemického a farmaceutického oboru. Své výrobky a služby zde také představila společnost Aveflor.

Celý český stánek poskytl nejen dokonalý prostor pro široké spektrum produktů a služeb, který český chemicko – farmaceutický průmysl nabízí, ale také reprezentativní zázemí pro jednání se zákazníky a partnery. „Díky veletrhu CPHI jsme měli příležitost potkat se s našimi stávajícími a pevně doufáme i budoucími partnery a zákazníky,“ říká Roman Liška, Business Development Manager ze společnosti Aveflor. Velký zájem o výrobky Avefloru zaznamenala společnost nejen ze zemí EU, hlavně Francie, Itálie, Německa a Řecka, ale také například z oblasti Blízkého a Středního východu.

„Tento rok byly středobodem zájmu především naše výrobky z řady Akutol, jako Akutol sprej, zastavovač krvácení, odstraňovač náplastí a sprej na popáleniny. Z řady Trioderm Care to pak byl Kryosprej na odstraňování bradavic, chladící pěna s Arnikou nebo nosní sprej,“ doplňuje Liška. Cílem společnosti je dostat tyto výrobky na zahraniční trhy, proto je tato událost pro Aveflor klíčová.

Na českém stánku bylo od začátku do konce veletrhu rušno, což je pro český farmaceutický průmysl dobrým znamením a známkou toho, že se může měřit se světovými hráči v tomto oboru. Společnosti Aveflor se také během tří rušných dní podařilo navázat kontakty s dodavateli surovin, technologií nebo obalového materiálu. Celou událost vyhodnotila společnost jako úspěšnou a velice přínosnou pro její další rozvoj.

„Velké poděkování patří Ministerstvu průmyslu a obchodu a Svazu chemického průmyslu za jejich podporu, organizaci a možnost být součástí stánku a projektu s podporou ČR,“ dodává Roman Liška.

 

Zdroj informací

Aveflor a NejBusiness.cz

Datum

19. listopadu 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.2119 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál