Ney spořitelní družstvo navýšilo úrokové sazby na Termínovaných vkladech a je nejvýhodnější na trhu

Ney spořitelní družstvo navýšilo úrokové sazby na Termínovaných vkladech a je nejvýhodnější na trhu

Pokud se klienti rozhodnou investovat takzvaně na jistotu a zvolí si Termínovaný vklad u NEY spořitelního družstva, mají zaručenou nejlepší sazbu na trhu. Družstevní záložna se již pět let pyšní oceněním Nejvýhodnější termínovaný vklad na trhu a svoji pozici si drží, družstvo i nadále dominuje trhu pro většinu produktů s různou délkou trvání vkladu. Úročení navyšuje především u krátkodobých a střednědobých úložek, a to od 0,1 až po 0,5 % p. a. Dlouhodobé vklady jsou již roky nejvýhodnějšími na trhu s úrokovou sazbou ve výši 3,2 %. p. a.

Termínované vklady jednoznačně patří k těm nejzajímavějším z oblasti jistých a bezpečných možností zhodnocení peněžních prostředků. Klient předem zná částku, která se mu na konci investičního období vrátí. Nepodstupuje tak v podstatě žádné riziko, že o vložené peníze přijde. Naopak, vklad se mu vrátí i s předem jasným výnosem.

„Termínovaný vklad je mezi klienty nejoblíbenějším spořením. A protože se trh vyvíjí, je potřeba se mu přizpůsobovat. Chceme našim klientům poskytovat nejvýhodnější produkt na trhu, a proto jsme se rozhodli sazby, už podruhé v poměrně krátké době, navýšit, a to hlavně u úložek, které střadatelé pro spoření využívají nejčastěji. Máme i klienty, kteří vyhledávají různé délky vkladů a pořizují si jejich kombinace,“ vysvětluje Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

Sazby se zvýšily jak u měsíčních přípisů úroku, tak u přípisů úroku na konci období vkladu. Největší zájem je právě o střednědobé termínované vklady s délkou spoření tři roky. Začínající střadatelé pořizují nejčastěji roční úložky, aktuálně se sazbou 2,5 procenta za rok.

Zdroj informací

NEY spořitelní družstvo a NejBusiness.cz

Datum

11. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.2199 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál