OnRobot představí na veletrhu MSV 2021 kompletní portfolio svých koncových nástrojů

OnRobot představí na veletrhu MSV 2021 kompletní portfolio svých koncových nástrojů

OnRobot, vedoucí dodavatel ucelené řady robotických nástrojů pro kolaborativní aplikace, uvedl, že na veletrhu MSV 2021 v Brně bude prezentovat své široké portfolio koncových nástrojů, včetně uchopovačů, senzorů, robotických brusek, šroubováků a kamerových systémů. Expozice OnRobot bude k vidění v hale G1, na stánku 31.

Expozice bude koncipována formou praktických ukázek kolaborativních aplikací, mezi kterými nebudou chybět obsluha strojů, paletizace, dokončovací operace (broušení, leštění) a montáž (šroubování). Všestrannost, flexibilita a rychlé nasazení koncových nástrojů OnRobot do výroby budou demonstrovány funkčními ukázkami na robotických ramenech různých značek, což umožňuje unikátní integrační platforma OnRobot One System.

„Přetrvávající nedostatek pracovní síly a zvyšující se spotřebitelská poptávka tlačí současný výrobní sektor k nasazování automatizačních řešení,“ řekl Patrik Polena, technický a obchodní manažer OnRobot pro střední a východní Evropu. „Prostřednictvím našeho stánku na tradičním strojírenském veletrhu představíme výrobním firmám alternativu robotické automatizace, která je flexibilní, lze ji snadno nasadit a umožňuje rychlou reakci na změny v oblasti výrobních zakázek. Naše koncové nástroje jsou navíc kompatibilní s většinou dostupných robotů a nevyžadují kompletní výměnu stávajících technologií.“

OnRobot bude na MSV přítomen nejen na svém stánku, ale také v rámci expozice Zlín robotics, jednoho z partnerů pro český trh, který v pavilonu G1, stánku 18, představí aplikaci s vakuovým uchopovačem OnRobot VG10. OnRobot se také účastní soutěže o Zlatou medaili MSV 2021 s tříprstým uchopovačem 3FG15.

OnRobot

Produktové portfolio OnRobot reprezentuje široký sortiment nástrojů pro kolaborativní aplikace, včetně elektrických, podtlakových a magnetických uchopovačů, oceňované uchopovací technologie Gecko, F/T senzorů, 2,5D kamerových systémů, šroubováku, brusky a měničů nástrojů. Aktuální šíře nabídky firmy OnRobot umožňuje rychlejší a jednodušší automatizaci aplikací jako balení, kontrola kvality, manipulace s materiálem, obsluha strojů, montáž a povrchové úpravy. Vedle své centrály v dánské Odense má společnost také pobočky v Dallasu, Soestu (v Německu), Barceloně, Varšavě, Šanghaji, Tokiu, Soulu, Singapuru a Budapešti. V České republice jsou produkty OnRobot dodávány partnerskými společnostmi AMTECH, DREAMland, EXACTEC, Haberkorn, Petr Kovanda, Roboticall, Rob4Job s.r.o. a ZLÍN ROBOTICS.

Zdroj informací

OnRobot a NejBusiness.cz

Datum

28. října 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.1052 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál