Peugeot uvádí na trh lifestylovou kolekci Peugeot Sport Engineered

Peugeot uvádí na trh lifestylovou kolekci Peugeot Sport Engineered

Peugeot uvádí na trh lifestylovou řadu oblečení a doplňků určenou pro milovníky výkonu, techniky a elegance. Designéři studia Peugeot Design Lab se při navrhování této nové kolekce inspirovali propracovanými designovými principy a kvalitními materiály nového modelu 508 Peugeot Sport Engineered. Čepice, polokošile a bunda z černých technických tkanin jsou sportovní a elegantní. Na klíčence, pouzdru na karty a černé kožené peněžence jsou vyraženy tři zelené drápy v novém signaturním odstínu Peugeot Sport „Kryptonite“. Hodinky s fazetovým pouzdrem a prošitým koženým řemínkem jsou odrazem výkonu a efektivity.

Oblečení kolekce Peugeot Sport Engineered, která se nese ve střízlivém sportovním stylu, dodá fanouškům eleganci ve všech ročních obdobích. Čepice (39 €) se inspirovala od baseballových modelů. Střih polokošile (79 €) je typu slim fit. Větrovka (169 €) má vylepšený střih „Teddy“, vnitřní podšívka je opatřena texturovaným vzorem.

Dokonale propracované černé kožené doplňky budou fanoušky doprovázet v každodenním životě. Klíčenka (35 €) používá gravírovanou sponu typu karabina. Pouzdro na karty (69 €) má čtyři přihrádky včetně vnitřní kapsy na zip. Peněženka (89 €) nabízí devět kapes. Pouzdro na karty i peněženka jsou vybaveny bezpečnostním systémem RFID, který chrání data bankovních karet.

Vodotěsné Hodinky Peugeot Sport Silver Chronograph (249 €) jsou opatřeny stopkami a datem a jsou poháněny strojkem Seiko. Na fazetovém pouzdru z nerezové oceli upoutá zelené tlačítko stopek v odstínu Kryptonite a na zadní straně vyrytý nápis Peugeot Sport.

Studio Peugeot Design Lab navrhlo kolekci Peugeot Sport Engineered tak, aby odrážela vysokou technickou úroveň a eleganci nového stejnojmenného modelu 508. Důmyslné zipy bundy a trička jsou vodotěsné. Tři zelené drápy v odstínu Kryptonite a nápis Peugeot Sport na oblečení jsou plastické a mají silikonovou úpravu. Peněženka, pouzdro na karty a klíčenka jsou vyrobeny z černé italské kůže z teletiny, na které jsou vyraženy tři drápy. Zelené prošívání odkazuje na design vozu 508 Peugeot Sport Engineered.

Kolekce Peugeot Sport Engineered doplňuje lifestylové kolekce Peugeot 1810 a Legend, které také navrhlo studio Peugeot Design Lab. Oblečení, doplňky a hodinky Peugeot Sport Silver Chronograph jsou k dispozici v e-shopu Peugeot.

Peugeot

Peugeot je globální kreativní špičková nespecializovaná značka. Mezi její hlavní hodnoty patří dokonalost, perfektní vzhled a emoce. Značka Peugeot je s 10 000 prodejními místy zastoupená ve více než 160 zemích světa, v roce 2020 prodala téměř 1 200 000 vozů. Poté, co oslavila 210. výročí, představuje v roce 2021 novou identitu s logem, který podtrhuje její osobitost a nadčasovost. Vedle kompletní řady elektrifikovaných osobních a užitkových vozů vyvinul Peugeot nový koncept Neo Performance. je První v této nové řadě efektivních a vysoce výkonných vozidel je 508 Peugeot Sport Engineered.

Zdroj informací

P Automobil Import, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

29. dubna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.9514 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál