Mattoni uvedla na trh originální osvěžení

Mattoni uvedla na trh originální osvěžení

Mattoni nově rozšířila své portfolio v segmentu ochucených minerálních vod. Spojením přírodní perlivé minerální vody Mattoni a přírodních aromat vznikla osvěžující novinka Mattoni Esence. Je bez cukru a sladidel a nabízí 3 oblíbené příchutě citron, pomeranč a malinu.

 

Mattoni Esence odráží současný trend zdravého životního stylu, protože je BEZ:

  • cukru
  • sladidel
  • barviv
  • konzervantů
  • jiných přidaných látek

Nabízí čistou, osvěžující a nesladkou chuť, kterou přirozeně vede minerální voda Mattoni i bez přidaného cukru. Mattoni Esence je ideální volbou pro všechny, kteří dbají na správný pitný režim bez cukru, umělých sladidel a barviv a zároveň mají rádi jemnou ovocnou chuť.

„Mattoni Esence je pro ty, kteří myslí na své zdraví a zároveň hledají originální osvěžení. Propojuje benefity přírodních minerálů Mattoni s přírodní složkou ovocných esencí,“ uvedl k novince manažer značky Mattoni Jan Kolafa.

Kreativu kampaně pro Mattoni připravila agentura MilanoPraha. „Na tomto konceptu mě zaujalo, že jde o naprostou novinku ve způsobu ochucení Mattoni. Jediná kapka, kterou ve spotu vidíme, představuje přidanou esenci dodávající minerální vodě čistou ovocnou chuť. Spot zdůrazňuje výjimečnost receptury a originalitu Mattoni Esence,“ uvedl režisér David Ticháček.

Nová edice Mattoni Esence je v prodeji v lahvích o objemu 1,5 l s doporučenou MOC 16,90 Kč

O minerální vodě Mattoni

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant. 

O Mattoni 1873

Značka Mattoni je součástí Mattoni 1873, největšího distributora nealkoholických nápojů ve střední Evropě, s kořeny sahajícími do roku 1873 a ke karlovarskému rodákovi Heinrichu Mattonimu. Současnou podobu získala skupina v 90. letech díky výrazným investicím italské rodiny Pasquale. Produkty vyváží do téměř 20 zemí světa, vlastní zahraniční značky minerálních vod v Rakousku, Maďarsku a Srbsku. V ČR, Slovensku, Maďarsku a Bulharsku je výhradním výrobcem a distributorem nealkoholických nápojů a pochutin značek firmy PepsiCo.

Zdroj informací

Mattoni a NejBusiness.cz

Datum

21. května 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Facebook

Page generated in 1.712 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál