Běžný účet pro podnikatele od Equa bank je jedničkou na trhu

Běžný účet pro podnikatele od Equa bank je jedničkou na trhu

Běžný účet pro podnikatele od Equa bank je podle odborného finančního serveru Finparáda.cz nejlepším podnikatelským běžným účtem na trhu. Jedním z hlavních kritérií srovnání je výše nákladů klienta na vedení účtu.

„Equa bank podporuje české podnikatele – včetně rodinných firem – již od svého vstupu na trh. Nezávislé srovnání ukázalo, že učet, který jim nabízíme, je pro podnikatele opravdu ta nejlepší volba na trhu. Běžný účet je zdarma včetně všech transakcí, které podnikatelé běžně potřebují. To je v současné době, kdy řada z nich čelí ohrožení svého podnikání, pro ně klíčové,“ řekl Luboš Janoušek, ředitel firemního bankovnictví Equa bank.

Podnikatelé v Equa bank získávají zdarma:

  • vedení běžného účtu
  • všechny příchozí a odchozí tuzemské platby
  • bezkontaktní platební kartu
  • výběry ze všech bankomatů doma i ve světě
  • internetové bankovnictví
  • možnost libovolně měnit disponenty k účtu

Běžný účet pro podnikatele od Equa bank je možné založit prostřednictvím webových stránek z pohodlí domova nebo kanceláře. Postačí občanský průkaz a doklad opravňující k podnikání. Nový běžný účet je samozřejmě možné založit i na pobočce banky.

Žebříček podnikatelských účtů v dubnu 2020

Pořadí Banka Produkt
1. Equa bank Běžný účet pro podnikatele
2. Fio banka Fio podnikatelský účet
3. mBank mKonto Business
4. Banka CREDITAS Firemní běžný účet
5. Raiffeisenbank Aktivní účet pro podnikatele

Zdroj: Finparáda.cz, data z dubna 2020

Žebříček podnikatelských bankovních účtů sestavuje Finparáda.cz podle následujících kritérií: náklady na využívání účtu modelovým klientem, komplexnost nabídky u daného účtu či balíčku služeb, úroveň přímého bankovnictví, dostupnost produktu daná počtem poboček a možností jeho zřízení on-line a kvalita popisu produktu a srozumitelnost ceníku na internetu

Equa bank a. s.

Equa bank a. s. vstoupila na český trh v roce 2011. V současné době má Equa bank Přes 435 000 klientů a provozuje 59 obchodních míst po celé České republice. Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří bezplatné běžné a spořicí účty, více měnové bezkontaktní platební karty, zlaté platební karty, hypotéky, spotřebitelské půjčky, pojištění, termínované vklady, investice a podnikatelské úvěry.

Jediným akcionářem Equa bank je společnost Equa Group Ltd vlastněná fondy, kterým poskytuje poradenství britská společnost AnaCap Financial Partners LLP. AnaCap je jednou z předních evropských investičních společností zaměřených výhradně na sektor evropských finančních služeb.

Od vstupu na trh získala Equa bank řadu prestižních ocenění. Byla jednou z nejúspěšnějších bank v soutěži Zlatá koruna v roce 2019, ve které získala celkem 6 ocenění. Koncem roku 2018 bodovala Equa bank v prestižní soutěži Banka roku™, v níž vyhrála novou kategorii a stala se Bankou zákazníků 2018.

V soutěži WebTop100, která oceňuje nejlepší projekty digitálního marketingu, vyhrála se svojí aplikací mobilního bankovnictví kategorii Mobilní řešení. Equa bank získala také řadu prestižních zahraničních ocenění. Dle magazínu Global Banking & Finance Review byla několikrát za sebou oceněna nejlepší retailovou bankou v České republice. International Business Magazine udělil Equa bank titul Best Retail Bank Czech Republic 2019.

Více na www.equabank.cz.

Zdroj informací

Equa bank a. s. a NejBusiness.cz

Datum

22. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Facebook

Page generated in 2.1689 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál