Pojišťovna VZP, a. s., uvádí na trh opět novinku – vylepšenou verzi pojištění závažných onemocnění FÉNIX

Pojišťovna VZP, a. s., uvádí na trh opět novinku – vylepšenou verzi pojištění závažných onemocnění FÉNIX

Pět let poté, co jsme jako první přišli s neživotním pojištěním FÉNIX pro případ rakoviny, uvádíme na trh výraznou inovaci produktu, která pomůže VÁM i Vašim blízkým nejenom v případě onkologických onemocnění, ale v celé řadě dalších závažných diagnóz.

FÉNIX nyní pomůže zvládnout i taková onemocnění, jako je Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda, infarkt nebo transplantace. „Vyšli jsme vstříc poptávce klientů po rozšíření seznamu diagnóz, které je možné pojistit. Vylepšená verze pojištění závažných onemocnění vychází z našich pětiletých zkušeností s takovým typem produktu,“ říká Roman Kryštůfek, ředitel produktového managementu zdravotního pojištění.

Kromě širší ochrany nabízí nová verze pojištění i další výhody – zejména jednorázovou výplatu plnění bezprostředně po stanovení diagnózy a to až do maximální výše pojistné částky 2,5 milionu korun. Pojistnou smlouvu je nyní možno sjednat do dovršení konkrétního věku. Pojištění lze navíc sjednat bez lékařské prohlídky.

Pojistné je možné hradit ročně, pololetně, čtvrtletně i měsíčně. „Každý si tak může vybrat platbu pojistného, která vyhovuje jeho rozpočtu. Pojištění FÉNIX přitom ochrání jeho i celou rodinu před propadem příjmů v případě onemocnění a významným způsobem kryje náklady léčby,“ vyzdvihuje Roman Kryštůfek. V případě pojistné události je přitom na klientovi, k čemu použije vyplacenou pojistnou částku

„Pojišťovna VZP, a.s. patří v oblasti zdravotního pojištění ke špičce na trhu. Jsem velmi pyšná, že přicházíme na trh s další skutečnou kvalitní ochranou pro českého občana,“ říká Ing. Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva pojišťovny.

V rámci zaváděcí akční nabídky je možné do 30. 4. 2019 sjednat pojištění se 30% slevou, pro pojištěnce VZP ČR platí do konce roku 2019 sleva 50 %. Zvýhodněná cena pojistného přitom platí pro celou pojistnou dobu.

Pojištění FÉNIX pro případ závažných onemocnění je možné sjednat na každé pobočce Pojišťovny VZP, a. s., nebo VZP ČR, u externích zprostředkovatelů nebo přes internet na www.pojistenifenix.cz.

Zdroj informací

Pojišťovna VZP, a.s. a Nejbusiness.cz

Datum

6. března 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Facebook

Page generated in 1.6223 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál