Úvěr Financování CHYTŘE získal bronz v soutěži Zlatá koruna

Úvěr Financování CHYTŘE získal bronz v soutěži Zlatá koruna

Volkswagen Financial Services v letošním výročním ročníku soutěže Zlatá koruna opět zabodoval. Odborná porota udělila jeho úvěru Financování CHYTŘE 3. místo v kategorii Nebankovní úvěry. Ocenění si na slavnostním galavečeru 29. června převzala vedoucí Produktu & Marketingu Jana Hrušková společně s produktovým specialistou Tomášem Cipriánem.

„Za volant by se mělo usedat s čistou hlavou a nejlépe bez starostí. Pokud tomu v současné nelehké době mohlo Financování CHYTŘE přispět, je to pro nás tím největším úspěchem. Ocenění od odborníků z Finanční akademie je pak dalším stvrzením kvality naší produktové novinky,“ říká Vratislav Strašil, jednatel Volkswagen Financial Services.

Financování CHYTŘE je variantou úvěru, v rámci kterého si klient nastaví splátky podle své potřeby, a to většinou mnohem nižší, než je na trhu běžné. Umožňuje mu to institut poslední nerovnoměrné splátky, k jejímuž splacení může klient přistoupit několika způsoby. Buď ji zafinancuje ze svého, rozloží do dalších měsíčních splátek nebo ho prodá a utrženou hotovost využije na její splacení. Volkswagen Financial Services navíc od letošního roku klientům odkup vozu financovaného prostřednictvím Financování CHYTŘE garantuje již při podpisu smlouvy.

S tímto řešením přišla společnost na trh s cílem vyjít vstříc soukromým i firemním klientům, pro které je prioritou finanční flexibilita, nízké měsíční splátky, případně možnost časté obměny vozu.

Bronzové ocenění si během slavnostního galavečera ku příležitosti jubilejního 20. ročníku soutěže Zlatá koruna převzala Jana Hrušková, vedoucí Produktu & Marketingu, a Tomáš Ciprián, produktový specialista Volkswagen Financial Services.

Ocenění Zlatá Koruna každoročně oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Posuzuje je odborná porota Finanční akademie Zlaté koruny, ve které jsou zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, akademici a podnikatelé. Hodnocení probíhá na základě srovnání ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky produktu.

Zdroj informací

Volkswagen Financial Services a NejBusiness.cz

Datum

6. července 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4496 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál