Maxima Reality spouští pro veřejnost poradnu zdarma

Maxima Reality spouští pro veřejnost poradnu zdarma

Aktuální vývoj okolo pandemie COVID-19 má dopad i na realitní trh. Na něm by dle očekávání odborníků mělo dojít k několikaměsíčnímu propadu. V souvislosti s tím se Maxima Reality rozhodla poskytnout lidem bezplatné realitní poradenství. K dispozici nabízí denně tým právníků a realitních specialistů, kteří lidem poradí o prodeji či pronájmu nemovitostí v nejisté době. Na Sreality.cz momentálně inzerují 12 tisíc bytů a 13,7 tisíc rodinných domů určených k prodeji.

Lidé se mohou na odborníky Maxima Reality obracet pomocí formuláře na jejich webu, chatu, nebo prostřednictvím klientského oddělení na bezplatné lince 800 111 555, kam mohou směřovat své dotazy každý den od 9-18 hodin. Kanceláře Maxima Reality zůstávají z bezpečnostních důvodů zavřené.

„Chápeme, že v aktuální situaci je pro klienty složité, více než dřív, vyznat se na realitním trhu. Neví, kdy je vhodný čas na prodej, nákup, a vůbec jak se bude situace dále vyvíjet. Od revoluce jsme s Maximou prošli již dvěma realitními krizemi a dobře si je pamatujeme. Jsme proto plně připraveni poskytnout klientům profesionální služby související s poradenstvím, prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí a dalšími doplňkovými službami,“ komentuje Vladimír Zuzák, ředitel Maxima Reality. Podle něho není aktuálně vhodná doba na koupi nemovitosti ke spekulaci, ohledně prodeje by naopak lidé neměli váhat příliš dlouho.

Vedle poradenství zavedla Maxima Reality již v minulých dnech přísná bezpečnostní opatření pro práci realitních specialistů v terénu. Mezi preventivní kroky, které chrání klienty i makléře, patří například minimalizace osobního kontaktu, nepodávání rukou či používání ochranných pomůcek.

Zdroj informací

Maxima Reality a NejBusiness.cz

Datum

19. března 2020

Doporučujeme


Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.3785 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál