Agentura pro podporu českého exportu CzechTrade zve na exportní fórum o obchodování s Čínou

Agentura pro podporu českého exportu CzechTrade zve na exportní fórum o obchodování s Čínou

Agentura CzechTrade, která podporuje české exportéry, uspořádá 6. března 2018 v prostorách krajského úřadu Královéhradeckého kraje exportní fórum o obchodování s Čínou. České firmy se zde budou moci potkat s vedoucími pracovníky zahraničních kanceláří agentury v Číně i se zástupci úspěšné exportující firmy a blíže se seznámit s příležitostmi, které toto teritorium nabízí.

Rozvinuté oblasti východní Číny, jako je Šanghaj, Peking či Kanton (Guangzhou), v současnosti nabízejí českým firmám příležitosti v oblasti spotřebního zboží, environmentálních technologií či zemědělské a potravinářské techniky. Šance pro uplatnění českých exportérů je však také v dalších oborech, například ve zdravotnictví, Smart Cities, strojírenství, designu, ICT či nano a biotechnologiích. Méně rozvinutá západní Čína pak přináší příležitosti zejména v potravinářství a sklářství,“ přibližuje situaci na čínském trhu Aleš Červinka z regionálního centra Čína agentury CzechTrade.

Akce návštěvníkům nabídne kromě možnosti seznámit se s aktuálními exportními příležitostmi v Číně také bližší informace o klíčových průmyslových odvětvích a poskytne rovněž možnost vyslechnout si praktické zkušenosti z daného teritoria od zástupce úspěšné exportující firmy. Mimo to se návštěvníci dozvědí, jak jednat s čínskými obchodními partnery, seznámí se s problematikou e-commerce v Číně a získají praktické tipy pro strategii vstupu na čínský trh a obchodování na něm. Agentura CzechTrade exportéry rovněž seznámí s možností asistence ze strany svých kanceláří v teritoriu a poskytne bližší informace o účasti na veletrzích a podnikatelských misích.

Všechna tato témata návštěvníkům za agenturu CzechTrade představí 6. března od 13:00 v RegioCentru Nový pivovar v prostorách krajského úřadu Královehradeckého kraje Aleš Červinka, její regionální ředitel v Číně a ředitel zahraniční kanceláře v Kantonu, Michal Holas, ředitel zahraniční kanceláře v Šanghaji, Kateřina Ďurove, ředitelka zahraniční kanceláře v Pekingu a exportní konzultantka Zuzana Jesenská. Promluví rovněž ředitelka regionální kanceláře agentury CzechInvest pro Královehradecký kraj Martina Ceplová, vedoucí oddělení Afriky, Asie a Austrálie Ministerstva průmyslu a obchodu Petr Kulovaný a zástupce úspěšné exportující firmy.

Zdroj informací

CzechTrade a NejBusiness.cz

Datum

27.2.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5977 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál