Nelisa sbírá talenty napříč trhem. Hlásí posily na pozicích CTO, CPO a Head of Sales

Nelisa sbírá talenty napříč trhem. Hlásí posily na pozicích CTO, CPO a Head of Sales

Kariérní parťák a poradce Nelisa rozšiřuje řady a následuje své ambice stát se komplexním průvodcem celou kariérou. Již dnes například používá unikátní technologii matchingu, která na inzerované pozice přiřazuje za pomoci umělé inteligence ideální kandidáty. Celé odvětví HR a HRtechu tak posouvá vpřed mílovými kroky. Nyní noví členové týmu přináší cenné zkušenosti, které Nelise pomohou vizi naplnit. Jmenovitě přichází nový šéf produktového oddělení Michal Pánovec, který spolu s posilou na pozici CTO Martinem Vondrou pomůže správnému směřování ve vývoji Nelisy. Spolu s nimi tým rozšiřuje také Head of Sales Richard Biško a specialistka na onboarding nových uživatelů Veronika Nguyen.

Martin Vondra, nový CTO, má na kontě více než 20 let zkušeností v IT odvětví. Působil jako team leader vývojářů ve vydavatelství Mladá fronta a později ve VLTAVA LABE MEDIA. Současně má však za sebou působení v České televizi, kde se podílel na tvorbě webů pro zpravodajství ČT24 a ČT Sport, nebo tříleté působení ve společnosti Seznam, kde v posledních 6 měsících řídil více než 30 vývojářů v 6 týmech. Během své bohaté kariéry pracoval s různými programovacími jazyky i rozhraními a aktivně se podílel také na tvorbě procesů a UX. Nyní po několika letech strávených na pozici externího konzultanta přichází do odvětví HR, aby své zkušenosti využil při posouvání hranic HRTechu.

„Jsem nadšený z toho, jaký máme již nyní v Nelise tým a co za tak krátkou dobu všichni dokázali. Do konce roku se k nám přidá hned několik skvělých zkušených lidí do vývoje a pokračujeme v náboru dalších posil. Ta energie, která tu všude koluje, je ohromující až návyková. Moc se na to všechno těším,“ komentuje svou novou roli Martin Vondra.

Výraznou posilou pro Nelisu je také Michal Pánovec, který bude mít na starost, aby vývoj směřoval tím správným směrem a aby Nelisa dosáhla svého cíle stát se opravdovým průvodcem kariérním životem.Těžit přitom bude z mnoha let zkušeností z oblasti fintechu a marketingu. Před 9 lety stál u zrodu Alberta, jednoho z prvních Android terminálů od Wincor Nixdorf určeného pro australský trh. Následně se pro Alberta postaral i o produktivizaci platební aplikace pro použití v Evropě. V dalších letech rozvíjel systém pro zobrazení platebních transakcí a BI řešení u AEVI, poslední tři roky působil v MoroSystems, kde se pro e-commerce giganta eBay staral o systém pro zpracování marketingových kampaní.

Podpora onboardingu firem i kandidátů

Mimo vývojáře a produktový tým posiluje také obchodní oddělení. Na pozici Head of Sales nastupuje Richard Biško, který již vedl obchodní tým ve společnosti CoolPeople. Zde odpovídal za nábor nových členů týmu, byznysové výsledky společnosti, ale byl také klíčovou složkou v oblasti péče o zákazníky. Během dvou let, po které ve společnosti působil, se stal jedním z nejlepších manažerů firmy z hlediska revenue, kdy se mu během roku 2020 podařilo dostat doslova z nuly na sto milionů korun.

Čtveřici posil uzavírá Veronika Nguyen. Její stopa je viditelná zejména v chatbotu České spořitelny, u něhož stála už od jeho vytvoření. Díky tomu zná potenciální překážky při náboru nových klientů, což je také její největší specialitou. Součástí jejího působení však bylo i testování uživatelského prostředí a průběžně nasazovaných funkcionalit. V týmu Nelisy bude jejím zásadním úkolem navázat na tyto zkušenosti a provést nově příchozí klienty či uživatele všemi nezbytnými procesy.

„S Nelisou máme velké plány, a tak bylo jasné, že budeme muset rozšířit náš tým na všech frontách. Těší mě proto, že se nám podařilo získat hned několik velkých talentů najednou, a věřím, že budou opravdu platnými členy týmu. Navíc to pro nás určitě není konečná a chceme dál růst. Zároveň se celý tým snažíme stavět diverzifikovaně, nicméně v našem odvětví to není zcela snadné. Jsem si ovšem jistý, že se to brzy změní,“ dodává CEO Nelisy Jan Paulas.

Zdroj informací

Nelisa s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

18. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.197 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál