Bolt na českém trhu povede Soňa Stloukalová

Bolt na českém trhu povede Soňa Stloukalová

Česká pobočka Bolt, první evropské superaplikace slučující služby odvozu autem, sdílené mobility a doručování jídel i potravin, má nové vedení. Na pozici Country Managera či spíše Country Managerky nastupuje Soňa Stloukalová (28), která do Boltu přešla před třemi lety z KPMG, kde působila jako analytička. 

V rámci Boltu Soňa Stloukalová úspěšně rozvíjela službu odvozu autem na českém trhu, a to od lokalizace a optimalizace procesů přes jednání s úřady na lokální i celostátní úrovni po rozvíjení obchodních partnerství. Nyní bude řídit veškeré aktivity Boltu na českém trhu, které se týkají odvozu autem.

„Díky práci Soni a celého týmu se jen letos ztrojnásobil počet českých a moravských měst, ve kterých je k dispozici naše služba odvozu autem. I zelené koloběžky nyní brázdí více než dvakrát tolik měst, než co loni, stejně jako se služba Bolt Food rozšířila z Prahy do různých koutů republiky. Udržet toto raketové tempo růstu bude velkou výzvou, se kterou se ale Soňa popere víc než dobře. V Tallinu, kde má naše společnost centrálu, jsme velmi rádi, že klíčový prvek aplikace Bolt na českém trhu povede právě ona,“ říká Roman Sysel, šéf Boltu pro střední a východní Evropu.

„Bolt pro mě představuje mnohem víc než jen platformu pro pohyb po městě. Naší misí je měnit městskou dopravu a dělat jí pohodlnější, dostupnější a udržitelnější a tím přispívat k rozvoji českých měst. Jsem velmi ráda, že k tomu v nové pozici můžu přispívat ještě větší měrou a naše služby rozšiřovat tak, aby z toho v budoucnu mohli benefitovat lidé i z dalších měst a to, jak na straně cestujících, tak řidičů,“ říká Soňa Stloukalová, novopečená Country Managerka Boltu pro český trh. 

Zdroj informací

Bolt a NejBusiness.cz

Datum

5. září 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.0715 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál