Pavel Jína novým PR manažerem a tiskovým mluvčím ŠKODA AUTO pro český trh

Pavel Jína novým PR manažerem a tiskovým mluvčím ŠKODA AUTO pro český trh

Pavel Jína (27) bude od 1. prosince 2019 ve společnosti ŠKODA AUTO zodpovědný za PR aktivity značky ŠKODA v České republice. Na pozici nahrazuje Vítězslava Pelce, který po osmi letech v roli PR manažera ŠKODA AUTO pro český trh zamíří do oddělení marketingu ŠKODA AUTO Česká republika. Ze své pozice bude zodpovídat za koordinaci marketingových a aktivaci sponzoringových aktivit značky na domácím trhu. Martin Preusker přichází do Komunikace produktu ve ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi.

Pavel Jína (27), který vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze, pracuje ve ŠKODA AUTO od roku 2017. V uplynulých téměř třech letech byl součástí oddělení Komunikace produktu, kde zodpovídal jako tiskový mluvčí za celosvětovou komunikaci modelů CITIGO, FABIA, RAPID, SCALA a KAMIQ. Ve své nové funkci bude Jína zodpovědný za komunikaci značky ŠKODA na českém trhu.

Jeho předchůdce, Vítězslav Pelc (37), nastupuje k 1. prosinci 2019 na pozici koordinátora marketingových aktivit a sponzoringu v České republice. Ze své pozici bude zodpovídat za návrh a implementaci komunikační strategie značky a podílet se na koordinaci marketingových aktivit, a to zejména s ohledem na stávající a budoucí rozvoj sponzoringových projektů automobilky ŠKODA AUTO na domácím trhu.

Martin Preusker (35) převezme dosavadní úkoly Pavla Jíny v Komunikaci produktu ŠKODA AUTO. V uplynulých pěti letech působil v oddělení Management komunikace. V nové pozici bude jeho nadřízeným vedoucí Komunikace produktu Hermann Prax.

Zdroj informací

ŠKODA AUTO a.s. a NejBusiness.cz

Datum

29. listopadu 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

O platformě Trh firem
Reklama

Page generated in 1.8735 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál