Experti z AWS, Parimatch Tech a Shares.io se na pražské konferenci podělili o poznatky o produktovém managementu

Experti z AWS, Parimatch Tech a Shares.io se na pražské konferenci podělili o poznatky o produktovém managementu

Mezinárodní produktová konference se konala 2. prosince v Praze. Mimo místní publikum se online připojilo i více než 350 diváků z celé Evropy. Mezi nimi byli produktoví manažeři, podnikatelé, designéři, vývojáři a ti, kteří se zajímají o produktový management a vývoj.

„Je to poprvé, co jsme českému publiku představili formát ProductCamp. A jsme nadšeni: Mezinárodní Produktová Konference totiž přilákala mnoho talentovaných, proaktivních řečníků, kteří budou formovat místní produktovou komunitu. Těšíme se na nové produktové akce s našimi přáteli a partnery,“ říká Nadiya Semenenko, vedoucí značky Parimatch Tech v ČR.

Mezinárodní produktová konference shromáždila řečníky z AWS, Parimatch Tech, Shares.io a ProductDiscovery.pro. Řečníci pokryli mnoho zásadních témat pro produktové manažery a podnikatele a poskytli jedinečné tipy pro poskytování funkcí, design produktů, inovace, ale také na růst a objevování.

Vadym Voitiuk, hlavní Solutions Architect v AWS, hovořil o inovační kultuře Amazonu. Jedním z hlavních rozdílů mezi Amazonem a ostatními společnostmi je jeho připravenost na selhání. „Před Amazonem jsem viděl situace, kdy do týmu přišel „velký manažer“ s dlouhým proslovem o důležitosti inovací. Ale strach z neúspěchu zůstal. Manažer by nikdy nepřiznal, že promrhal miliony dolarů a drahocenný čas na produkt, který neuspěl. V Amazonu pěstujeme kulturu, kde se vynálezy a neúspěchy dějí vedle sebe,“ sděluje Vadym.

Denys Parkhomenko popsal koncept Feature Factory nebo továren na funkce. To jsou takové společnosti, které nastavují kvantitu funkcí nad jejich kvalitu – a proto selhávají: „Existuje jeden hlavní důvod, proč funkce neřeší problémy uživatelů. Může se to stát, když zkopírujeme funkce od ostatních a implementujeme je do našeho produktu. Pokud jste strávili čas snahou vylepšit funkci, která nefungovala, spusťte A/B test. Pokud nejsou žádné stížnosti, jednoduše tuto funkci zrušte – je to nejlepší možné rozhodnutí,“ popisuje Denys.

Parimatch Tech pokračuje v navazování nových spojení na českém trhu tím, že komunitě přináší hodnotu a jedinečné odborné znalosti. Brzy se budou konat další iniciativy, akce a setkání.

Zdroj informací

Parimatch Tech a NejBusiness.cz

Datum

30. prosince 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1099 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál