Česká firma myTimi boduje v soutěži Deloitte Technology Fast 50

Česká firma myTimi boduje v soutěži Deloitte Technology Fast 50

Firma myTimi se umístila v žebříčku 23. ročníku soutěže o nejrychleji rostoucí technologickou firmu ve střední Evropě. Společnost Deloitte, která soutěž pořádá, vyhlásila výsledky žebříčku dne 24. listopadu 2022 v divadle Archa v Praze. Ambiciózní firma myTimi s meziročním růstem 465 % obsadila 22. příčku české padesátky.

Společnost Deloitte už od roku 1999 sleduje vývoj technologických firem na českém a středoevropském trhu. V rámci kategorie Fast 50 tradičně oceňuje nejrychleji rostoucí firmy. Podmínkou zařazení do soutěže jsou provozní výnosy firmy v posledních třech letech nejméně 50 000 eur, v běžném roce nejméně 100 000 eur. Letošní ročník soutěže přinesl cenu 22. místa pro mladou českou firmu myTimi.

„S výsledkem jsme spokojeni, rosteme dál a všechny prostředky reinvestujeme do dalšího růstu,“ říká CEO myTimi Jan Skovajsa. Ocenění firma získává na základě investování do lidských zdrojů a akvizici nových klientů. Umístění mezi padesáti českými lídry na trhu dodává firmě sebevědomí a formuje vysoké cíle pro nadcházející rok 2023.

Zdroj informací

myTimi a NejBusiness.cz

Datum

27. prosince 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 0.9812 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál