Parimatch Tech a AWS zahajují unikátní školení

Parimatch Tech a AWS zahajují unikátní školení

Pětidenní školení začne online 12. prosince. Jeho absolventi získají 50% slevu na certifikaci Amazon Web Services. Certifikační program AWS potvrzuje odbornost pro pozici ‚Solution Architect‘ a poskytuje uznávaný oborový certifikát.

Společnosti Parimatch Tech a Amazon Web Services, která v současné době vyvíjí jedno z největších cloudových řešení na trhu, zahajují spolupráci v rámci projektu ‚Solution Architect development‘ pro specialisty a jejich komunity. Školení začíná online 12. prosince, bude rozděleno do 5 dnů v čase od 16 do 20 hodin.

Co účastníky čeká?

Společnosti nabídnou bezplatné školení platformy AWS určené pro pokročilé uživatele. Jeho moduly budou zaměřeny na řešení konkrétních úkolů tak, aby se účastníci seznámili s dostupnými službami AWS a jejich funkcemi. V rámci školení budou mít účastníci také možnost diskutovat s odborníky o problémech a jejich řešení.

Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte se zaregistrovat. Počet míst je omezen. Jedinečného školení se zúčastní pouze ti, kteří budou vybráni organizátory.

Účastníky vyberou organizátoři po registraci prostřednictvím odkazu.

Zdroj informací

Parimatch Tech a NejBusiness.cz

Datum

9. prosince 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.7205 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál