Nová platforma Royal Market přibližuje možnosti globálních investic

Nová platforma Royal Market přibližuje možnosti globálních investic

Nadnárodní investiční klub Royal Capital Club postupně rozšiřuje své aktivity napříč světem. V těchto měsících jde naproti evropským investorům prostřednictvím spuštění platformy Royal Market. V rámci Royal Capital Clubu zahájila svou činnost také nová platforma Royal Digital, která má členům pomáhat s orientací v komplexním prostředí mezinárodních investic, a to jak v tradičních fiatových měnách, tak v jejich následné digitalizaci. Právě tato platforma zahrnuje mimo jiné i projekt Royal Broker.

„V okamžiku, kdy se člen Royal Capital Clubu rozhodne některou z investic společně s námi realizovat, onboarduje se i do regulovaného prostředí. Vstupní branou do regulovaného finančního prostředí, které zprostředkováváme, je slovenská akciová společnost Investin, o.c.p., a.s. (brandové označení Royal Broker). Tato společnost umožňuje klientovi kompletní onboarding a na něj navazuje celá paleta finančních služeb, které stále probíhají pod kontrolou regulace,“ sdělila manažerka projektu Royal Broker Zuzana Stehlíková.

Platforma Royal Market je z pohledu investorů prvním „meetpointem“ pro svět finanční edukace a investičních příležitostí. Toto online prostředí umožňuje čerpat informace o jednotlivých investičních projektech včetně těch budoucích, neustále se vzdělávat a taktéž přímo investovat. Potenciální zájemci o tyto služby musí být součástí Royal Capital Clubu, podmínky vstupu jsou součástí informací o platformě.

„Projekt Royal Market je jedním z exkluzivních produktů nadnárodní poradenské skupiny IC Group v rámci jejího prestižního programu Royal Capital Club. Členové klubu mohou těžit z výhod robustnosti a globální povahy našich projektů, což je v této nejisté době zásadním benefitem. Tyto přesahy společně se stabilitou, která je zaručena královskými rody, nám dodávají exkluzivitu na finančním trhu,“ dodal prezident Royal Capital Clubu Martin Klouček.
Sdružování odborníků v oblasti investic s mnohaletou zkušeností je alfou a omegou platformy Royal Market, která je popisována jako „tržiště“ investičních produktů s důrazem na dokonalý servis směrem ke klientovi. Celý proces se digitalizuje tak, aby byl pro klienta co nejjednodušší, všude dostupný a zcela transparentní. Technické řešení je v neustálém procesu zlepšování na pozadí a je dostupné jak pro užití v mobilní aplikaci, tak i desktopové verzi, podléhající nejpřísnějším bezpečnostním předpisům a opatřením.

V rámci platformy vzniká unikátní prostředí, které sdružuje právě odborníky s mnohaletou zkušeností, investory a partnery se záměrem poskytnout jim vzdělání a možnost přístupu k informacím o investicích v rámci Royal Capital Clubu – ten zastřešuje investice v sedmi oborech, a to od tradičních až po ty méně zavedené tak, aby výběr zapadl do portfolia každého z klientů.

Součástmi Royal Market jsou i projekty Royal Education a Royal Market Network

Royal Education poskytuje edukaci na základě jedinečných informací z oblasti investování přímo od královských rodin, jakožto zakládajících členů a zkušených správců rodinných majetků, ale také od předních odborníků s mnohaletými zkušenostmi a praxí. Online kurzy napříč jednotlivými investičními tématy spojují tradice s moderními fintech přístupy a kladou si za cíl kvalitně a efektivně vzdělávat v oblasti investic.

„Na tomto základě by měl klient získat detailní přehled o investičních programech Royal Capital Clubu, a také by si měl osvojit vlastní metody, které mu budou fungovat. Následně, díky Royal Marketu, mu je umožněna investice po boku malajsijské královské rodiny do investičních fondů a vybraných investičních projektů právě dle jeho vlastních preferencí,“ doplnila manažerka Royal Market Andrea Prchalová.

Ke každému investorovi přistupujeme jako ke zcela jedinečnému a dle toho mu také poskytujeme na míru i servis. Royal Market Network pak sdružuje síť obchodních partnerů za účelem edukace a individuální spolupráce tak, abychom poskytovali servis nejvyšších kvalit dle celosvětových kritérií.

Zakladatelem Malajského královského investičního fondu (Royal Invest Fund of Kelantan – RIFK), je královská malajská rodina v čele s králem Muhammadem V. Garantem a poskytovatelem projektů Royal Education a Royl Market je platforma Royal Capitl Club, která je postavena na základech a zkušenostech dalších královských a aristokratických rodin a mezinárodní investiční a poradenské skupiny IC Group.

Zdroj informací

Royal Market a NejBusiness.cz

Datum

20. listopadu 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Zajímavosti a tiskové zprávy

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

25. března 2024

Direct pojišťovna překonala další dva milníky. Má 3,5 miliardy v portfoliu a půl milionu klientů

Direct pojišťovna potvrzuje svou dlouhodobou pozici mezi nejrychleji rostoucími pojišťovnami na trhu....

13. března 2024

Komerční banka bude vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

Od 18. března 2024 do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ...

13. března 2024

DKV Mobility rozšiřuje síť dobíjecích stanic

Společnost DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, rozšířila svou...

12. března 2024

BILLA svoji novou identitu promítá nejen do svých prodejen

Po představení své nové obchodní strategie, zaměřené na podporu zdraví, správného stravování a na...

12. března 2024

SAP představuje novinky ve správě firemních dat s generativní AI

Společnost SAP oznámila novinky zaměřené na správu firemních dat. Nejvíce inovací včetně využití...

Reklama

Page generated in 1.1986 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál