Bell dodá první vrtulník Bell 407GXi do Izraele

Bell dodá první vrtulník Bell 407GXi do Izraele

Společnost Bell Textron, dceřiná firma Textron Inc., oznámila, že soukromému zákazníkovi z Izraele dodala první vrtulník Bell 407GXi. Převzetí se uskutečnilo ve výrobním závodě společnosti Bell v kanadském Mirabelu. V současné době je stroj na cestě svého nového domova a Izrael se tak stal 31.zemí, kam se tento typ vrtulníků dodává.

„Bell 407GXi je skvělý všestranný stroj, který je mimořádně vhodný pro korporátní a VIP přepravu. Je rychlý, nabízí vysokou míru pohodlí a zároveň bezpečně dopraví cestující do cíle,“ řekl Patrick Moulay, senior viceprezident pro mezinárodní komerční prodej a dodal: „Tento celosvětově úspěšný stroj pomáhá při plnění různých úkolů a misí. Vrtulníky Bell 407GXP jsou využívány jako transportní, pro přepravu osob, jako zdravotnické, či policejní, využití najdou i v energetice, pro nejrůznější sledování nebo pro přepravu nákladu.“

Po celém světě je v provozu přes 1 600 strojů Bell 407. Ty v rámci celé flotily překonaly 6 milionů letových hodin a aktivně se zapojují do leteckého výcviku i vojenských, turistických a para-veřejných misí.

Bell 407GXi je vybaven dvoukanálovým turbínovým motorem FADEC s turbodmychadlem Rolls-Royce M250-C47E/4, který poskytuje mimořádně vysoký výkon, vysokou účinnost paliva a schopnost letu až 246 km/h. Integrovaná letová palubní deska Garmin G1000H NXi je doplněná displeji s vysokým rozlišením a rychlejšími procesory, které poskytují vyšší jas a ostřejší obraz, rychlejší spuštění a vykreslování map a také možnost připojení k tabletům a chytrým telefonům.

Zdroj informací

Bell Textron a NejBusiness.cz

Datum

10. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0825 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál