I firemní dárek může být nápaditý a mít příběh

I firemní dárek může být nápaditý a mít příběh

Tak co, řešíte letos zase firemní dárky? Nezůstávejte u tradiční nudné klasiky a připomeňte se svým obchodním partnerům něčím nekonvenčním. Uděláte tak radost jejich chuťovým buňkám a ještě podpoříte smysluplné myšlenky udržitelných projektů nebo designového up-cyclingu.

Něčím dobrým na zub nepohrdne skoro nikdo, tak proč nedat jako firemní dárek výborné produkty od Zemanky. Zvlášť, když je v Zemance umí zabalit do balíčků s etiketou na míru podle vašeho designu. Stačí říct, co má balíček obsahovat, co natisknout na etiketu a vše ostatní zařídí v Zemance.

Do balíčku můžete vybrat nejen jednu z osvědčených variant sladkých sušenek, ale také slané krekry nebo tyčinky. A buďte si jisti, že na Bio čoko-kokosky s 60 % hořkou čokoládou, Máslové bio sušenky s ovesnými vločkami nebo Bio krekry se sýrem a slunečnicí budou všichni ještě dlouho vzpomínat.

A kdybyste chtěli své obchodní partnery obdarovat něčím větším, můžete sáhnout po ochutnávkové krabici, která obsahuje vždy 6 různých produktů podle vlastního výběru a spoustu místa na vložení jakéhokoliv přání.

Sladké i slané produkty ze Zemanky jsou vyrobené ze surovin v bio kvalitě a podle tradičních osvědčených receptů. Řada produktů je bezlepková, bez vajec nebo laktózy, některé neobsahují žádný cukr a slazeny jsou pouze sirupy. Kompletní sortiment výrobků je na www.biopekarnazemanka.cz a přesnou kalkulaci a podrobnější info ohledně produktů v obalech na míru je možné získat na iveta.havlova@biopekarnazemanka.cz

Inspirujte se krativními nápady z NAVZDORY

Skupinka ostravských nadšenců do up-cyclingu, fungující pod jménem NAVZDORY, má hlavu plnou udržitelných nápadů. Z použitých materiálů, jako jsou lahve od vína, staré bannery, autopásy, hasičské hadice, cykloduše nebo gramofonové desky, dokáže vyrobit nejen kreativní firemní dárky a reklamní předměty, ale i spoustu jiných věcí. Stačí si vybrat v jejich katalogu, opatřit vlastním logem a bezvadný firemní dárek například v podobě misky ze staré lahve, originálního diáře z banneru nebo klíčenky z autopásů je na světě. Pokud dárek zrovna nepotřebujete, tak s nimi můžete ochutnat jejich ECO catering nebo poznat kouzlo workshopů. Kompletní představení jejich filosofie najdete na www.navzdory.com a také na jejich e-shopu.

Darujte zážitek při pití vody

Co takhle udělat z rutiny, jakou je pití vody, nejen přírodní, ale i estetický zážitek? Pokud se vám ta myšlenka zamlouvá, tak jako firemní pozornost darujte užitečný eko-dárek v podobě přírodního filtru z aktivního uhlí do vody. Jmenuje se Binchio a obsahuje až 95 % uhlíku. Z vody dokáže tenhle malý pomocník odstranit nejen chlorovou pachuť, těžké kovy a další drobné nečistoty, ale harmonizuje navíc její pH, pohltí chemikálie a vodu obohatí o důležité minerály, jako třeba draslík. Mladá česko-slovenská značka Binchio dodává k „Binchio uhlíkům“ i designovou karafu s ručně pískovanou runou životní síly „Uruz“. Uvidíte, že přírodní čistič vody bez obsahu plastů pro udržitelné filtrování kohoutkové vody se stane miláčkem nejedné kanceláře. Filtry i karafu lze koupit na www.binchio.com. Karafa stojí 419 korun a opakovaně použitelný filtr z aktivního uhlí je k dostání od 210 korun.

Zdroj informací

Biopekárna Zemanka a NejBusiness.cz

Datum

9. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1689 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál