Flexibilní kanceláře MO-CHA Vista otevírají další prostory

Flexibilní kanceláře MO-CHA Vista otevírají další prostory

Společnost Cimex rozšiřuje svůj úspěšný koncept sdílených kanceláří MO-CHA Vista o další patra. První flexibilní kanceláře otevřela v budově na Pankráci v lednu letošního roku a v současnosti nabídne nové servisované prostory pro jednotlivce, týmy nebo celé firmy, na celkové ploše 3200 m².

Flexibilní koncept je založen na individuálním přístupu. Firmy si zde mohou zřídit své sídlo, pronajmout jednu místnost nebo celé patro. Kanceláře jsou také ideální pro freelancery a rychle rostoucí firmy, kterým stačí jedno pracovní místo, ale zároveň potřebují využívat zázemí a služby jako recepci, zasedací místnost s kvalitním technickým vybavením, poštovní služby, kopírku a tiskárnu. K dispozici jsou i relaxační zóny, sprchy a kuchyňka, v budově lze využít parkovacích míst a kolárny, vysokorychlostní internet je samozřejmostí.

„Koncept sdílených kanceláří je stále žádanější, naše flexibilita znamená nejenom variabilitu prostorovou, ale také časovou. Požadavky na administrativní prostory se neustále mění, a proto bylo jen logickým krokem zařadit do našeho portfolia tento koncept. Digitalizace, rostoucí množství freelancerů, proměnlivá pracovní doba, sdílená pracovní místa v kombinaci s home office, ale i obava ze závazků dlouhodobých nájemních smluv atd. to vše významně zamíchalo s kartami na trhu pronájmu administrativních budov. Největší zájem je o plně vybavené prostory se zajištěnými službami,“ uvádí Alexandra Němcová, ředitelka Asset managementu společnosti Cimex.

MO-CHA Vista poskytuje v ulici Na Pankráci 30 servisované plně vybavené kanceláře v současné době na třech podlažích a postupně bude rozšiřovat nabídku na celou budovu. Nový koncept je založen na maximální variabilitě, jak časové, tak prostorové a s širokou škálou služeb. Délku pronájmu lze zvolit už od jednoho dne. V plánu je také revitalizace přízemí a rozšíření služeb pro nájemce. Neopomenutelnou výhodou lokality Pankráce je jeho bezproblémová dostupnost autem nebo městskou hromadnou dopravou a také dostatečné množství služeb a restaurací s obědovým menu v bezprostřední blízkosti.

Projekt MO-CHA Vista se stal jedním ze tří nominovaných projektů v soutěži Estate Awards 2022 v kategorii Komerční office projekt roku. Estate Awards je každoročně udělováno nejlepším developerským projektům. Odborná porota je tvořena z předních odborníků nejen z oboru real estate, ale i akademické sféry a významných institucí s vlivem na developerský segment, stavební proces a realitní scénu. Za soutěží Estate Awards stojí magazín Estate, jeden z nejvlivnějších titulů zabývající se developmentem a realitním trhem.

Skupina Cimex vlastní a provozuje 13 multifunkčních komplexů v Praze a Karlových Varech o celkové ploše téměř 80 000 m². Všechny budovy disponují vysokým standardem služeb a nacházejí se v žádaných lokalitách. Cimex chystá svoji nabídku na poli flexibilních kanceláří rozšiřovat a realizovat ve svých objektech jako například na Václavském náměstí a později i na dalších budovách. Součástí MO-CHA prostor budou také terasy a eventové prostory vhodné k organizování společenských akcí. Společným atributem všech MO-CHA kanceláří je jejich výjimečná lokalita, vždy se jedná o důležitá obchodní místa Prahy, která jsou dobře dostupná jak autem, tak metrem, popř. veřejnou dopravou. Navíc se v blízkosti nacházejí obchody, restaurace a další služby.

Cimex je privátní investiční skupina zaměřující se na kancelářské, hotelové a rezidenční projekty. Skupina vlastní největší tuzemskou hotelovou síť OREA Hotels & Resorts. V současné době provozuje 16 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách jako je Praha, Brno, Krkonoše, Šumava, Vysočina a Mariánské Lázně. Skupina Cimex také provozuje Gabriel Loci, multifunkční komerční, kulturní a umělecké centrum na Praze 5.

Zdroj informací

MO-CHA Vista a NejBusiness.cz

Datum

2. listopadu 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1779 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál