dnata Travel Group získala sedm ocenění na World Travel Awards Middle East 2022

dnata Travel Group získala sedm ocenění na World Travel Awards Middle East 2022

Společnost dnata Travel Group získala v rámci World Travel Awards 2022 pro blízkovýchodní země celkem sedm ocenění.

Mezi tituly, které dnata Travel Group získala z pozice zástupce cestovní divize skupiny, která působí jako přední poskytovatel leteckých a cestovních služeb v rámci celého světa, patří:

  • Přední letecká společnost na Blízkém východě GSA 2022 (dnata Representation Services)
  • Přední společnost v oblasti firemního cestování na Blízkém východě 2022 (dnata Travel Management)
  • Přední bahrajnská společnost v oblasti cestovního ruchu 2022 (dnata Travel Management)
  • Přední cestovní kancelář v Saudské Arábie 2022 (dnata Travel)

Mezi nejvýznamnější úspěchy skupiny na letošním udílení cen patří ocenění, která získala společnost Arabian Adventures, jenž se prosadila ve třech následujících kategoriích:

  • Přední společnost v oblasti Destination Management v SAE pro rok 2022
  • Přední Desert Safari společnost v SAE 2022
  • Přední cestovní kancelář v SAE 2022

Arabian Adventure obdržela tato ocenění již potřetí v řadě za sebou. Nedávno také zabodovala v rámci TripAdvisor Traveller’s Choice Award 2022. TripAdvisor ocenil společnost za spuštění její nabídky safari a zároveň za zprostředkování zážitků ve městě, jako tu nejlepší aktivitu pro cestovatele v SAE. Ocenění se uděluje na základě recenzí a zážitků získaných od cestovatelů z celého světa. Společnost dále rozšiřuje svůj tým a také nabídku svých služeb, která zahrnuje odbavení výletních lodí a pořádání speciálních akcí. Během zimní sezóny 2022/23 společnost uvede na trh další zajímavé produkty, včetně vylepšení stávající nabídky.

„Značky skupiny dnata Travel Group podporují na Blízkém východě místní cestovatele a cestovní kanceláře ve všech jejich sférách, včetně služeb pokrývající volnočasové aktivity a obchodních cest, dále také oblast služeb pro lokální zastoupení řady světových hotelů, leteckých společností a další. Každoročně udělované ceny World Travel Awards jsou uznávány po celém světě a my jsme hrdí na to, že jsme toto ocenění také získali. Je to výsledek naší snahy o podporu inovací a růstu, prostřednictvím které se zapojujeme do pomoci místním trhům díky naší stále rozvíjející se nabídce cestovních služeb,“ říká John Bevan, senior viceprezident divize dnata Travel Group.

Ocenění World Travel Awards slouží k uznání a ocenění skvělých výsledků ve všech odvětví cestovního ruchu, turistiky a pohostinství. Hlasování mají v kompetenci profesionálové v oblasti cestovního ruchu po celém světě.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

27. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1909 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál