Řada vypínačů Nová Unica od Schneider Electric

Řada vypínačů Nová Unica od Schneider Electric

Společnost Schneider Electric uvedla na český trh řadu vypínačů a zásuvek Nová Unica. Představujeme vám podrobněji tři vybrané zajímavé vychytávky a funkce z této řady. Antibakteriální úprava, USB nabíječka a design vypínačů a zásuvek je to, co je praktické a potěší i náročné uživatele.

 

 

Moderní design přináší široké spektrum materiálů a barev

Čtyři barevné varianty přístrojů (Bílá, Béžová, Hliníková a trendy Antracitová) můžete kombinovat s jakýmkoliv krycím rámečkem Nové Unicy nebo i Unicy původní. Vzniká tak obrovský prostor pro personalizaci a přizpůsobení danému interiéru. K dispozici je celá řada barev krycích rámečků v řadách Unica Studio, Unica Studio Color, Unica Studio Outline, Unica Studio Metal, Unica Pure a Unica Pro.

Mezi zákazníky si získaly velkou oblibu přírodní materiály, krycí rámečky v nejvyšší řadě Unica Pure jsou vyrobeny například z břidlice, skla, pryže či kovu.

Velmi oblíbené začíná být zajímavé řešení ze dřeva. Elegantní čistý design rámečku zvýrazňuje čelní vrstva, která je jako umělecké dílo osazena do tvarované lišty. Nosná plocha je v barvě bílé nebo antracit a odpovídá tónu čelní plochy. Všechny kombinace najdete na webových stránkách www.vypinac.cz.

Antibakteriální úpravy v dnešní době letí

Nemocnice, školy či provozy, které kladou zvýšené nároky na hygienu, mohou využít antibakteriální úpravu. Krycí rámečky Unica Pro a všechny vnější povrchy přístrojů jsou vyrobeny z antibakteriálního materiálu obohaceného o ionty stříbra, které likvidují bakterie a viry. Hladký vnitřní rámeček vypínače Unica Pro má jemně průsvitný okraj. Tyto rámečky jsou k dispozici v bílé barvě se zmíněnou antibakteriální úpravou a jsou zhotoveny z vysoce kvalitního termoplastu. Díky řešení chytré montáže přiléhají těsně ke stěnám. V antibakteriálním provedení jsou k dispozici nejen vypínače, ale také univerzální stmívač LED, ovládač rolet a žaluzií, tlačítko s popisovým polem a samozřejmě zásuvky.

Rychle si nabít mobil je výhodou

I zásuvky se dočkaly skvělého designu a nových funkcí. Jen moderní design ale nestačí – řada Nová Unica obsahuje množství užitečných funkcí, ať už se jedná o skrytou silovou zásuvku s USB nabíječkou či o USB rychlonabíječky s výkonem až 65 W.

Příkladem je zařízení, které nabídne i dvojitý nabíjecí USB konektor A+C s výkonem 45 W. Bleskově tak nabije baterii mobilního telefonu či tabletu.

Výhod nové řady Nová Unica je mnoho

U produktů je kladen důraz na jednoduchou instalaci: navazují totiž na ověřený modulární systém, který umožňuje kombinovat různé funkce i z předchozí řady Unica. Nové funkce pohodlně dokáží obsluhovat domácnost či jiné prostory, ať se jedná o skrytou silovou zásuvku s USB nabíječkou, Wi-Fi repeater, žaluziový spínač bez blokovaných tlačítek pro nejmodernější chytré žaluzie a rolety či Bluetooth audio modul s reproduktory pro ozvučení domácnosti. Zajímavým prvkem pro zvýšení komfortu v domácnosti jsou i otočné LED stmívače, které pomocí přídavných tlačítek stmívají světlo z více míst najednou.

Ačkoliv náklady na výrobu i materiál prudce rostou, cena produktů z řady Nová Unica zatím nekopíruje zvyšující se trend a produkty jsou prodávány v zaváděcích cenách. Společnost Schneider Electric klade důraz na udržitelnost – důkazem je i ocenění Cradle to Cradle Certified®, které Nová Unica letos obdržela.

Zdroj informací

Schneider Electric a NejBusiness.cz

Datum

25. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1143 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál