Genesis Growth získává majoritní podíl v technologicky orientované strojírenské společnosti JP-PROLAK

Genesis Growth získává majoritní podíl v technologicky orientované strojírenské společnosti JP-PROLAK

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností s potenciálem růstu především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu v JP-PROLAK. Spoluinvestory v této transakci jsou CEO společnosti Jaroslav Prokop ml. a MaeG Investment.

 

O JP-PROLAK

JP-PPROLAK je strojírenská společnost specializující se na zakázkovou výrobu široké škály průmyslových produktů v malých a středně velkých sériích pro zákazníky z různých odvětví – strojírenství, zemědělského, elektrotechnického a automobilového průmyslu. Společnost disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblasti laserového dělení plechů, ohýbání, CNC obrábění, svařování a práškového lakování. JP-PROLAK působí na trhu od roku 1992 a sídlí v Opatově u Svitav v Pardubickém kraji.

O Genesis Growth Equity Fund I

Genesis Growth Equity Fund I je růstový fond zaměřený na investice do menších a středně velkých společností, především v České republice a na Slovensku, s významným potenciálem růstu. GGEF I se svou velikostí 40 milionů EUR obvykle do cílových společností investuje prostředky v rozmezí 1–6 milionů EUR.

Genesis Growth Equity Fund I získal prostředky převážně od mezinárodních a domácích institucí jako je European Investment Fund (EIF), Amundi Czech Republic, Kooperativa pojišťovna a Česká podnikatelská pojišťovna (obě součást skupiny Vienna Insurance Group), finanční skupiny RSJ a Sirius Investments či česká rodinná investiční společnost SPM Capital.

Zdroj informací

Genesis Growth a NejBusiness.cz

Datum

18. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3095 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál