Skupině ČSOB budou s komunikací pomáhat agentury Bison & Rose a MSL

Skupině ČSOB budou s komunikací pomáhat agentury Bison & Rose a MSL

Ve výběrovém řízení skupiny ČSOB pro oblast dodavatele PR služeb zvítězily agentury Bison & Rose a MSL, součást skupiny Publicis. Již během letošního podzimu začnou poskytovat svůj servis celé skupině ČSOB, jejíž součástí je vedle Československé obchodní banky i ČSOB Poštovní spořitelna, ČSOB Stavební spořitelna, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Pojišťovna, ČSOB Leasing, Hypoteční banka, ČSOB Asset Management a také skupina Patria Finance.

„Výsledek výběrového řízení, které intenzivně probíhalo posledních několik měsíců, mě těší. Bankovní trh v Česku je totiž velice dynamický a proměnlivý. O to více je důležité umět správně a včas reagovat, dokázat vyhodnotit vývoj trhu a trendy, které ruku v ruce s digitalizací přicházejí, a podle toho také mluvit s našimi klienty, a vlastně s celou veřejností, volit správný a srozumitelný tón i adekvátní média.

Společně s kolegy z mého týmu jsme proto věnovali velkou pozornost tomu, koho si vybereme jako svého partnera – a výsledek výběrového řízení včetně mnoha osobních setkání jen potvrzuje, že jsme pro skupinu ČSOB vybrali ty nejvhodnější kandidáty a již nyní se těším na intenzivní a kreativní spolupráci. Zároveň děkuji dosavadní PR agentuře PR.Konektor za vynikající spolupráci v posledních pěti letech a obrovské úsilí, které věnovali zejména oblasti bydlení, spoření a investování,“ sděluje k výsledkům Kateřina Dudášová, výkonná manažerka pro oblast Skupinové komunikace ve skupině ČSOB.

Zdroj informací

ČSOB a NejBusiness.cz

Datum

17. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.6867 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál