Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague je nově součástí sítě PYTLOUN HOTELS

Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague je nově součástí sítě PYTLOUN HOTELS

Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS, která poskytuje služby již od roku 2003 a v současné době provozuje třináct designových, tradičních i apartmánových hotelů v ČR, oznámila, že od 10. října 2022 rozšířila svou nabídku hotelů o originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v samotném centru našeho hlavního města – Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague (Všehrdova 450/16, Praha 1 - Malá Strana).

Hotel, který se nachází v budově ze 17. století na pražské Malé Straně, byl 30 let provozován pod názvem Hotel Kampa Stará Zbrojnice a v roce 2020 prošel rekonstrukcí. Sousední park Kampa, vzdálený pouze pár kroků přímo od hotelu, nabízí hostům perfektní relax a je ideálním výchozím bodem pro objevovaní historické Prahy. Karlův most a další romantická místa a významné pražské památky jsou od hotelu vzdáleny jen krátkou procházkou.

„Historické centrum Prahy, Malou Stranu a speciálně Kampu a její okolí vnímám jako skvělou lokaci, což dokazuje i zájem hostů o náš nedaleko vzdálený boutique hotel na břehu Čertovky Pytloun Kampa Garden Hotel Prague, který jsme otevírali na konci loňského roku a v letošním roce je téměř neustále vyprodaný. Nyní tedy budeme schopni nabídnout našim hostům v této atraktivní lokalitě dalších 84 pokojů,“ říká Lukáš Pytloun, generální ředitel sítě PYTLOUN HOTELS, a dodává: „Budova hotelu a interiéry pokojů jsou po nedávné velmi zdařilé rekonstrukci. Propojili jsme recepci s barem, což je jedním z rozpoznávacích znaků Pytloun Hotels. Zákazníci budou mít možnost jak klasické, tak automatické recepce pomocí kiosků a tabletů umístěných v lobby hotelu. Dále plánujeme zbudování nového hlavního vstupu do hotelu ve dvorním traktu budovy s přilehlou letní terasou na břehu Čertovky.“

Na hotelové hosty čeká nejen skvělá lokalita, ale také bohaté snídaně formou bufetu až do 12:00, odpolední tapas zdarma a samozřejmě komfortní pokoje. Milovníky historie zaujme netradiční design hotelu s historickými replikami zbraní a brnění zbrojnošů, rytířů a mušketýrů. V rustikální restauraci se podávají jídla mezinárodní kuchyně i české speciality. Hotel je vybaven také několika salónky, které jsou ideální pro pořádání firemních a soukromých akcí. Prostor velkého Rytířského sálu je vhodný také pro konání svateb a oslav. Všechny pokoje (celkem 84) jsou vybaveny satelitní TV, minibarem a také dostupné výtahem. Jsou světlé, vzdušné a disponují vlastním sociálním zařízením. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici jak přistýlky, tak dětské postýlky.

Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague

• Počet pokojů: 84
• Bufetová snídaně v ceně ubytování
• Vysokorychlostní WIFI zdarma pro hotelové hosty
• Vlastní parkoviště
• Pet friendly
• Hotel je nekuřácký
• Restaurace s českou a mezinárodní kuchyní v hotelu
• Recepce je podobně jako v každém hotelu sítě PYTLOUN HOTELS spojena s barem
• Hotel disponuje kategoriemi jako je Superior, Deluxe, Royal Club, Royal Club Deluxe
• Pokoje jsou kombinace typů jednolůžkových, dvoulůžkových a vícelůžkových - některé pokoje nabízejí také možnost od sebe lůžka oddělit

Zdroj informací

PYTLOUN HOTELS a NejBusiness.cz

Datum

13. října 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0524 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál