Proptech společnost PriceHubble oznamuje vstup do Velké Británie

Proptech společnost PriceHubble oznamuje vstup do Velké Británie

Švýcarská B2B proptech společnost PriceHubble vytvářející inovativní digitální řešení pro realitní průmysl v rámci své strategie mezinárodní expanze oznamuje vstup do Velké Británie. Společnost již působí na devíti mezinárodních trzích, mezi něž patří i Česká republika.

Ve Spojeném království bude PriceHubble spolupracovat především s britskými bankami, správci majetku, realitními a hypotečními makléři a fintech společnostmi, kterým poskytne rozsáhlé poznatky o nemovitostech. Učiní tak pro ně rozhodování se v oblasti realitních investic snažší na základě co nejpřesnějších poznatků založených na datech, jako jsou ocenění, analýzy trhu, prognózy hodnot nebo simulace budov, a zlepší dialog s koncovým spotřebitelem.

Stefan Heitmann, spoluzakladatel a výkonný předseda společnosti PriceHubble, uvedl: "Zahájení našich služeb ve Velké Británii je jasný milník v naší strategii globální expanze. Velká Británie je nejdynamičtějším a velmi pravděpodobně i nejkonkurenceschopnějším realitním trhem v Evropě, ovšem britští zákazníci a jejich partneři v oblasti finančních služeb dosud neměli přístup k tak vysoké úrovni dat a informacím, které jim je PriceHubble schopno poskytnout.”

Zdroj informací

PriceHubble a NejBusiness.cz

Datum

5. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0708 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál