ČSOB Pojišťovna zabodovala v Londýně, získala cenu za inovativní přístup k potřebám klienta

ČSOB Pojišťovna zabodovala v Londýně, získala cenu za inovativní přístup k potřebám klienta

ČSOB Pojišťovna uspěla v konkurenci mnoha desítek finančních institucí z 35 zemí světa. Na Earnix summitu uživatelů pokročilého softwaru pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví v Londýně získala cenu za inovativní způsob využití moderních nástrojů k naplňování zákaznických potřeb.

„Toto ocenění mě velmi těší. Potvrzuje, že ČSOB Pojišťovna není známá jen jako lokální značka, ale její inovativní kroky z posledních let jsou vnímány v celosvětovém měřítku. Navíc v oblasti, která je pro pojistný byznys do budoucna určující, protože přináší benefity nejen naší společnosti, ale zejména našim klientům,“ uvedl Jiří Střelický, předseda představenstva ČSOB Pojišťovny, který ocenění v Londýně před několika dny osobně přebíral.

Earnix je pokročilý software pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví využívaný v 35 zemích světa.  „ČSOB Pojišťovna jej v současnosti používá při cenotvorbě retailového neživotního, ale i životního pojištění. V přípravě je i rozšíření pro oblast pojištění podnikatelských rizik,“ popisuje Jiří Střelický a dodává: Díky tomuto softwaru, jenž je postupně doplňován i o prvky umělé inteligence, lze maximálně přesně nacenit jednotlivý obchodní případ odpovídající individuálnímu riziku. 

V pokročilém využití toho softwaru je mimo jiné i možnost predikce optimálního rozsahu nabízeného pojištění opět přizpůsobeného očekávaným potřebám daného klienta. „Pokrok ČSOB Pojišťovny právě v této oblasti, která vede k lepší klientské spokojenosti, byl podnětem pro získané ocenění,“ uzavírá Jiří Střelický.

Earnix summit se uskutečnil v Londýně ve dnech 13. – 14. 9. 2022.

Cenu Jiřímu Střelickému předal CEO společnosti Earnix Udi Ziv.

Zdroj informací

ČSOB Pojišťovna, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

27. září 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1433 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál