Flix představuje nový kariérní portál

Flix představuje nový kariérní portál

Společnost Flix udržuje svět v pohybu a hledá po celém světě více než 200 nových kolegů, kteří by přispěli k dalšímu růstu. Technologický start-up založený v roce 2013 se vyvinul v globálního poskytovatele cestovních technologií, který zaměstnává více než 3 000 lidí více než 90 národností po celém světě. Společnost Flix vyrostla, což se odráží v nově vytvořeném umístění značky zaměstnavatele, novém manifestu značky a novém vzhledu, které se nyní zavádí na přepracovaných kariérních webových stránkách společnosti Flix (flix.careers) a dalších náborových kanálech, jako je například LinkedIn.

Od roku 2013 společnost utváří a revolučně mění globální trh s cestováním prostřednictvím značek FlixBus a FlixTrain tím, že umožňuje lidem cestovat cenově dostupně a udržitelně. Vývoj společnosti Flix se vyznačuje stálým růstem a inovacemi: Flix je nyní zastoupen ve více než 40 zemích a má místní pobočky ve více než 20 z nich, včetně Evropy, USA a Jižní Ameriky.

Modernizací odvětví a podporou udržitelných pilotních projektů, jako jsou elektrobusy a autobusy se solárními články, společnost Flix dokazuje, že správným podnikatelským duchem a motivovaným týmem lze změnit celé odvětví.

Daniel Krauss, CIO Flix SE doplňuje: "Jsme hrdí na náš mezinárodní tým, který spojuje velký společný cíl: být součástí revoluce v cestování a neustále posouvat jeho hranice. Jsme hrdí na to, že jsme do našeho manifestu zaměstnavatele zahrnuli vše, co společnost Flix představuje: od silné týmové kultury a kosmopolitního pracovního prostředí až po špičkové technické zaměření, udržitelné cíle a nebojácný přístup považovat chyby za vedlejší produkt úspěchu. Chceme naše smýšlení jasně demonstrovat okolnímu světu prostřednictvím identity zaměstnavatele. Naše výzvy jsou pro nás hnacím motorem a těší nás každý nový talent, který se stane součástí společnosti Flix, stejně tak se snažíme udržet motivaci našeho stávajícího týmu."

V procesu vytváření nové značky zaměstnavatele bylo interně i externě dotazováno celkem více než 3 000 lidí a vyhodnoceny výsledky více než deseti fokusních skupin. Společnost Flix také v uplynulých osmi měsících úzce spolupracovala s mnichovskou kreativní agenturou Laut von Leise na vývoji a realizaci designu nové značky zaměstnavatele. Výsledkem je, že digitální prezentaci společnosti Flix doplní nové kariérní webové stránky, které budou mít nový vzhled i vizuální podobu.

Zdroj informací

Flix a NejBusiness.cz

Datum

25. září 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2412 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál