SAS a SingleStore vytvořily datovou a analytickou architekturu nové generace

SAS a SingleStore vytvořily datovou a analytickou architekturu nové generace

Dvouletá spolupráce mezi lídrem v oblasti analýzy dat a umělé inteligence společností SAS s firmou SingleStore přináší konkrétní výsledky. Společně vytvořily cloudové řešení, které výrazně zjednodušuje přístup k datům, zvyšuje výkon a produktivitu a odhaluje klíčové poznatky založené na datech tak, aby firmy a organizace dostaly v co nejkratším čase potřebné údaje.

„Ekonomické náklady na uložiště a infrastrukturu, stejně jako složitost integrace dat a ručního zpracování, často brání dnešním technologickým lídrům v rychlém a efektivním rozhodování. Přesunutím více analytických funkcí ke zdrojům svých dat mohou organizace výrazně zlepšit produktivitu a výkon, snížit ekonomické náklady a urychlit rozhodování na základě dat. To jsou také hlavní přínosy, které vyplývají z naší spolupráce se SingleStore a které nyní nabízíme našim klientům,“ uvedl Petr Šlajchrt, Country Director společnosti SAS Institute pro Českou republiku.

Aplikace SAS s SingleStore přináší řadu funkcí, které mění hru a zjednodušují a urychlují opakující se datové a analytické smyčky právě s jasným cílem zlepšit rychlost rozhodovacích procesů, které jsou v dnešním digitální světě zcela zásadní a definující konkurenceschopnost.

Zdroj informací

SAS a NejBusiness.cz

Datum

22. září 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.5624 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál