U ČSOB lze na spořicím účtu získat výnos až 5 % p.a.

U ČSOB lze na spořicím účtu získat výnos až 5 % p.a.

Spořicí účet skupiny ČSOB nově vynáší až pět procent ročně. Tento výnos platí při založení Spoření s bonusem online v mobilním bankovnictví ČSOB Smart nebo v internetovém bankovnictví. Úroková sazba bude v rámci kampaně garantovaná až do 2. dubna 2023 a platí při zůstatku do jednoho milionu korun.

Klient má nyní dvě možnosti, jak získat nadstandardní úročení svých peněz. Spoření s bonusem online v rámci kampaně nabízí úrok až pět procent ročně. Vedle toho má ČSOB v nabídce termínovaný vklad na jeden rok, na kterém lze zhodnotit vklad za dokonce bezkonkurenčních šest procent ročně po dobu 1 roku.

Peníze na spořicím účtu mohou sloužit jako pohotovostní rezerva pro nepředvídatelné situace, například na pořízení nové ledničky a její výměnu za původní s vysokou spotřebou energie. Výhodou termínovaného vkladu pro zákazníky je, že získají předem určené a neměnné úročení na přesně stanovenou dobu.

Pro dlouhodobější zhodnocování volných prostředků je možné využít investování, třeba prostřednictvím inovativní služby ČSOB Drobné, při které se zaokrouhlují platby kartou a tyto přebytky se postupně investují.

Hodnota investice může kolísat, její návratnost není zaručena. Tento materiál má pouze informační charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Podílové fondy na rozdíl od depozitních produktů (běžný nebo spořicí účet, termínované vklady) nespadají pod režim pojištění vkladů.

Zdroj informací

Československá obchodní banka, a. s. a NejBusiness.cz

Datum

19. září 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2184 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál