FIXED.zone zrychluje růst za podpory WMC Grey

FIXED.zone zrychluje růst za podpory WMC Grey

Český výrobce příslušenství pro chytré telefony, tablety a nositelnou elektroniku, společnost FIXED.zone, odstartoval spolupráci se strategickým týmem WMC Grey. Ten již od června provádí rychle rostoucí značku svým Brand and Business Booster programem, při kterém oba partneři přenastaví celkovou komunikaci značky FIXED. Dále spolupracují na kampaních propagujících jak značku samotnou, tak i produktové řady výrobce. První komunikaci společně spustí již tento měsíc.

„Každý rok se snažíme o nějakou klíčovou změnu, která posune FIXED o úroveň výše. Vloni jsme úspěšně vstoupili na burzu, přešli na ekologičtější, celopapírové obaly produktů, výrazně posílili naši expanzi na evropské trhy. Hlavní novinkou letošního roku je náš postoj ke značce a marketingu. Učíme se jednoduše a srozumitelně komunikovat se zákazníky a oslovovat nové. Kromě produktů tak představíme i naší vizi, inovace a vztah k udržitelnosti,” komentuje Daniel Havner, zakladatel společnosti.

Brand and Business Booster program agentury WMC GREY provedl firmu celkovou revizí komunikačního konceptu a grafickou konstrukcí značky, která je nutným předpokladem pro úspěšné zvládnutí dalšího růstu.

„Ve značce FIXED vidíme velký potenciál, a proto jsme rádi, že se rozhodla využít možnosti našeho uceleného Brand and Business Booster programu,” uvádí ke spolupráci Jan Plajner, Brand Development Director za WMC Grey. ‚‚Věříme, že je to důležité ve dvou rovinách — interně pro klienta, který do svého růstového potenciálu chytře investuje v tu pravou chvíli, a ve vztahu k agentuře pro budování úspěšné dlouhodobé spolupráce.”

FIXED má ambice stát se lídrem v segmentu příslušenství prostřednictvím vlastního designu produktů, vlastních výrobních kapacit a nyní i silného marketingu. Kromě stávající výroby luxusních kožených pouzder či chytrých peněženek v českém Prostějově společnost plánuje investice do automatizace, zpracování recyklovaných plastů nebo třeba hliníku. Zaměření značky není jednostranné, dokáže uspokojit potřeby širokého spektra uživatelů smart technologií.

„Produkty FIXED patří do první ligy, nyní tam posouváme i samotnou značku a její komunikaci,” nastiňuje celkovou vizi Martin Kubáč, marketingový ředitel značky. „Bytostně věřím, že spolupráce s WMC Grey je pro nás game changer. Společně jsme definovali kořeny značky, zakódovali její DNA a nastavili kontinuální komunikační linku. Z nového partnerství mám extrémní radost. Profesně a lidsky. Spojili jsme dva skvělé týmy.“

Zdroj informací

FIXED.zone a NejBusiness.cz

Datum

13. září 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1867 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál