Půjčka pro OSVČ je rychlá a obejde se bez složité administrativy

Půjčka pro OSVČ je rychlá a obejde se bez složité administrativy

Náročné chvilky strávené nad účetnictvím, řešení drobných detailů a únava s tím spojená. Kdo by o to stál, že? S dnešními krátkodobými úvěry je to ale úplně jiné, sjednáte si je velmi snadno a klidně i z pohodlí domova.
Platí to také pro podnikatele, kteří mnohdy nemají ve svém denním plánu času nazbyt a musí se rozhodovat opravdu bleskově. Podnikat lze napříč různými obory, některé z nich bychom si ještě před dvaceti lety nedokázali představit. A když se k této dráze odhodláte, bez počátečních investicí se jednoduše nelze obejít.

K dispozici je až třicet tisíc korun

Nabídka je připravena, stačí se jen blíže informovat. Půjčka pro OSVČ má jasně stanovené mantinely a je k dispozici všem, kteří podnikají. Nezáleží na konkrétním způsobu obživy, podmínkou je pouze, aby měl žadatel platné IČ. Stačí krátký formulář, v němž uvedete základní osobní data. Neztratíte proto cenné chvilky, které můžete věnovat svému podnikání. Zvláště tehdy, když začínáte, je doslova každá minuta drahá. Jakou částku si tedy lze vypůjčit?

  • Pět tisíc korun je minimum. Poslouží na firemní tablet, mobilní telefon či jinou elektroniku.
  • Třicet tisíc korun je maximem, o něž lze požádat. Konkrétní důvody pak nejsou důležité.
  • Lhůtu splatnosti si může každý zájemce nastavit podle sebe, a to v rozmezí od 7 do 30 dní.

Stačí jen vyplnit odpovědní formulář

Ozvat se samozřejmě mohou nejen ti, kdo mají už roky podnikání za sebou a patří mezi opravdu zkušené. Půjčka pro začínající podnikatele je plně k dispozici a ocení ji zejména nováčci, kterým banka jejich žádost už dříve zamítla. Nemusíte vážit cestu na úřady, není důvod, abyste vyřizovali dlouhé telefonáty. Půjde to opravdu jednoduše, výhodou je, že peníze můžete využít hned a bez dalších otázek. Proč také řešit nějaké dlouhé formuláře plné dotazů, že?

Zdroj informací

Podnikaček s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

12. září 2022

 

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4679 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál