Mews oznamuje službu Mews for Salesforce na platformě Salesforce AppExchange

Mews oznamuje službu Mews for Salesforce na platformě Salesforce AppExchange

Český scaleup Mews vydává nový produkt ve spolupráci se Salesforce, přední světovou platformou pro řízení vztahů se zákazníky. Mews for Salesforce je výsledkem strategického partnerství, které začalo investicí Salesforce do společnosti Mews loni v prosinci. Zákazníci společnosti Mews mohou nyní využívat personalizovaných služeb díky propojení řízení vztahů se zákazníky (CRM) se systémem správy nemovitostí (PMS). Díky tomuto produktu mohou hoteliéři nabídnout svým zákazníkům pobyty šité na míru a v reálném čase spravovat jejich preference.

Společnost Mews, jeden z předních poskytovatelů cloudových systémů pro správu nemovitostí v pohostinství, oznamuje spuštění služby Mews for Salesforce přes platformu Salesforce AppExchange. Služba umožňuje hoteliérům propojit jejich systém správy nemovitostí a systém řízení vztahů se zákazníky v reálném čase, což urychlí personalizované služby pro hosty a umožní zaměření na potřeby hostů založené na datech, což vede ke zvýšení loajality a celoživotní hodnoty. Služba Mews for Salesforce představuje první spolupráci mezi společnostmi Mews a Salesforce po strategické investici Salesforce Ventures, globální investiční složky Salesforce, do společnosti Mews na konci roku 2021.

„Aby hoteliéři mohli vytvářet a poskytovat výjimečné služby, potřebují mít po ruce nástroje a informace o každém ze svých hostů, ať už se v rámci hotelové skupiny ubytovali kdekoli. Vytvořením sjednoceného profilu pro každého hosta se mohou hoteliéři zaměřit na samotnou péči o hosty, aby byl každý jejich pobyt výjimečný a lepší než ten předchozí. Tato funkce rychlé integrace znamená, že každý člen hotelového personálu se nyní může stát velice výkonným konciérem, což hotelům umožní poskytovat personalizovaná doporučení produktů nebo služeb na základě aktuálních i předchozích pobytů hosta,“ uvádí Richard Valtr, zakladatel Mews.

Mews for Salesforce umožňuje propojit systém správy nemovitostí od společnosti Mews a systém řízení vztahů se zákazníky od společnosti Salesforce během několika hodin s minimálními technickými znalostmi. Díky tomuto vylepšenému propojení mohou hoteliéři vytvářet personalizovanou komunikaci s hosty před jejich pobytem, během něj i po něm. Zahrnuje péči o hosty od prvního okamžiku, kdy vstoupí do hotelu. Personál ví, kdo hosté jsou, jaké mají preference, mohou jim nabídnout jedinečné kulinářské zážitky na základě předchozích výběrů jídel a po skončení pobytu jim mohou zasílat nabídky produktů a služeb, které jsou relevantní pro ně jako jednotlivce.

Službu Mews for Salesforce využívá například řetězec hotelů Student Hotel, který se zaměřuje nejen na studentské ubytování, ale také na vytváření inspirativního prostoru pro seberozvoj studentů. Student Hotel nabízí ubytování v patnácti evropských městech, například v Amsterodamu, Barceloně, Berlíně, Paříži či ve Vídni. „Student Hotel se vždy snaží nabídnout jedinečný zážitek každému zákazníkovi v naší mezinárodní komunitě. Bez ohledu na to, kterou z našich lokalit v Evropě navštíví, chceme, aby naši hosté cítili osobní přístup, aby si odnesli zážitek přizpůsobený jejich potřebám a aby se stali celoživotními členy naší komunity. Klíčovou roli v tom hrají technologie, které fungují jako prostředník pro členy našich týmů a pomáhají jim ohromit zákazníky v průběhu celého zákaznického zážitku. Díky propojení našich dvou hlavních operačních systémů Mews a Salesforce jsme nyní schopni optimalizovat svoje operační procesy a posunout zákaznický zážitek na vyšší úroveň,“ říká Mark Liversidge, chief digital, technology & experience officer společnosti Student Hotel.

Salesforce AppExchange je přední světové cloudové tržiště pro podniky umožňující vývojářům a podnikatelům vytvářet, prodávat a růst zcela novými způsoby. S více než 7 tisíci nabídkami, 10 miliony instalacemi softwaru a 117 tisíci recenzemi odborníků spojuje AppExchange zákazníky všech velikostí a z různých odvětví s aplikacemi připravenými k instalaci nebo přizpůsobitelnými na míru a také s certifikovanými konzultanty, kteří dokážou vyřešit jakýkoli obchodní problém.

Zdroj informací

Mews a NejBusiness.cz

Datum

8. září 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

30. června 2024

Největší fotovoltaický střešní projekt v Česku: V CTParku Bor na Plzeňku

Přední evropská developerská společnost CTP vybudovala bez využití finanční dotace dosud nejrozsáhlejší...

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

Reklama

Page generated in 1.3769 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál