AMCNI uzavřelo distribuční smlouvu s Telly

AMCNI uzavřelo distribuční smlouvu s Telly

AMC Networks International (AMCNI) a Telly s.r.o. oznamují uzavření víceleté distribuční smlouvy s platností od 1. září. Strategická dohoda zajišťuje vysíláni stanic z portfolia AMCNI: Sport1, Sport2, AMC, Film+, Spektrum, Spektrum Home, JimJam, Minimax a nabízí dlouhodobý přístup k zábavě divákům v České republice. Kromě hodnotných sportovních utkání budou vysílány i lokálně relevantní sportovní přenosy, jako jsou zápasy UEFA se Slavií Praha nebo Slováckem.

"Tato nově uzavřená dlouhodobá smlouva s Telly v České republice potvrzuje hodnotu stanic našeho portfolia a zdůrazňuje trvalou poptávku po našich vyhledávaných sportovních, dramatických, filmových, dokumentárních, zábavních a dětských pořadech," řekl Balázs Hajós, viceprezident pro partnerský prodej AMCNI CNE. "Neustáváme v investicích do našich sportovních práv, včetně žádaných závodů Formule 1, spolu s místní původní produkcí a předními mezinárodními seriály AMC, jako jsou Fear the Walking Dead anebo Better Call Saul. To umožňuje divákům sledovat ten nejpřitažlivější obsah a odráží se to v rostoucím podílu našeho portfolia na českém trhu. Těšíme se, že v nadcházejících měsících uvedeme v premiéře širokou škálu exkluzivních pořadů," dodal Hajós.

"Věřím, že díky spolupráci s AMC Networks International budeme schopni ještě více zatraktivnit naše již tak jedinečné portfolio sportovních stanic. Navíc díky bohaté nabídce stanic skupiny AMC Networks International si na své přijdou nejen sportovní fanoušci, ale i milovníci filmů, seriálů, dokumentů a rodiny s dětmi," uvedl Vladimír Rusnák, ředitel obsahu a strategie Telly.

Díky dohodě si sportovní nadšenci budou moci vychutnat přímé a exkluzivní přenosy závodů Grand Prix Formule 1 a Evropské konferenční ligy UEFA. Na podzim budou moci předplatitelé sledovat lokálně relevantní přenosy, jako je hokejová Liga mistrů se Spartou Praha, Mountfieldem a Oceláři Třinec a Evropská Konferenční liga UEFA se Slavií Praha a Slováckem a zápasy švédské a švýcarské hokejové ligy. Sportovní nabídku pak doplní házenkářská Liga mistrů EHF a všechny zápasy Ligy národů UEFA Německa, Francie, Anglie, Španělska, Nizozemska a také všechny nadcházející kvalifikační zápasy na EURO 2024, z nichž mnohé budou rovněž vysílány exkluzivně pouze na Sport1.

Kromě sportovních přenosů se diváci mohou těšit i na původní tituly stanice AMC, jako je Fear The Walking Dead nebo premiéra závěrečné řady Better Call Saul. Nechybí ani lokální původní tvorba představující historii magie se současnými českými & světovými kouzelníky v pořadu Abrakadabra na TV Spektrum. Diváci budou mít dále k dispozici stanice Spektrum Home a zde např. premiéry seriálů Dům snů, Zahrady Montyho Dona a Luxusní interiéry – speciální edice Česko. Obě stanice nabízejí přístupné a vzrušující vzdělávací a zábavné pořady pro celou rodinu. V rámci portfolia dětských stanic Minimax a JimJam se mohou nejmenší diváci těšit na své oblíbené seriály jako Mimi šéf, My Little Pony nebo Máša a medvěd.

Zdroj informací

AMC Networks International Central & Northern Europe a NejBusiness.cz

Datum

31. srpna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1881 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál