Investiční skupina Thein spouští Thein Innovation Park

Investiční skupina Thein spouští Thein Innovation Park

Investiční skupina Thein Tomáše Budníka oficiálně představuje projekt Thein Innovation Park, který spadá pod Thein Investments. Stěžejním záměrem nového vědecko-technologického parku bude propojování a rozvoj unikátních inovativních produktů s globálním potenciálem ve spolupráci nejen s českými univerzitami a akademiky, ale také s již existujícími firmami nebo nápaditými jednotlivci.

Thein Innovation Park se zaměří na hledání a vývoj výjimečných českých produktů. Univerzitám, akademikům, firmám, ale i jednotlivcům nabídne pevné zázemí skupiny, která působí v oblastech strojírenského průmyslu a digitálních technologií. Poskytne možnost využít jak prototypovou výrobu poskytovanou Thein Industry, tak i další aplikovaný výzkum, financování nebo marketingovou a obchodní podporu.

"Cílem projektu Thein Innovation Park je nabídnout univerzitám, akademikům a dalším vlastníkům patentů kvalitní zázemí pro komerční rozvoj jejich nápadů. Věříme, že právě využitím našich výrobních kapacit, marketingu, financování a především letitých zkušeností můžeme pomoci perspektivním českým inovacím na cestě na světové trhy. Hledáme projekty, které sdílejí naši dlouhodobou vizi posouvání digitální transformace a ekonomiky kupředu,” říká Tomáš Budník, šéf investiční skupiny Thein.

Aktuálně vědecko-technologický park uzavřel úzkou spolupráci s brněnským VUT, přičemž se v tomto případě zaměřuje především na environmentální oblast, kde má ambice čelit současným výzvám souvisejícím se změnou klimatu.

Zdroj informací

Thein a NejBusiness.cz

Datum

30. srpna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2191 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál