ÚOHS schválil fúzi v oblasti výroby, údržby a oprav osobních železničních vozů a lokomotiv

ÚOHS schválil fúzi v oblasti výroby, údržby a oprav osobních železničních vozů a lokomotiv

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže ve zjednodušeném řízení povolil společnostem BUDAMAR LOGISTICS, a. s., a Optifin Invest, s. r. o., spojení se společností ŽOS Vrútky, a. s. Soutěžitelé BUDAMAR a Optifin vykonávající společnou kontrolu nad společností TATRAVAGÓNKA mají jejím prostřednictvím získat možnost vykonávat společnou kontrolu nad společností ŽOS Vrútky.

Ke spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti výroby osobních železničních vozů a dieselových motorových jednotek a údržby a opravy osobních železničních vozů a lokomotiv a součástek do lokomotiv.

Úřad zjistil, že spojení nebude mít za následek podstatné narušení hospodářské soutěže, a proto spojení soutěžitelů povolil. Rozhodnutí je pravomocné.

Zdroj informací

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a NejBusiness.cz

Datum

12. srpna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1554 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál