Samoobslužná Balíkovna nově v síti výdejních boxů OX Point

Samoobslužná Balíkovna nově v síti výdejních boxů OX Point

Do sítě výdejních schránek společnosti OX Point se během měsíce integroval druhý velký dopravce. Doručovací boxy OX Point nově začne od 8. srpna využívat síť Balíkovna. Tu využívají tisíce e-shopů a pro své zásilky bude mít k dispozici 150 samoobslužných boxů po celé České republice.

„Společnost OX Point v krátké době integruje druhého velkého dopravce. Po logistickém partnerovi WEDO jsme nově uzavřeli spolupráci s Balíkovnou. Jsme rádi, že si pro službu bezkontaktního doručování vybrala za partnera právě síť chytrých boxů OX Point. Toto spojení je ohromným přínosem nejen pro nás, ale také pro koncové zákazníky, kteří si balíčky mohou vyzvednout v jakoukoliv denní i noční hodinu bez omezení. Zároveň si mohou zvolit strategické místo, které si přizpůsobí svému programu. Naše boxy jsou rozesety po celé republice, proto můžeme nabídnout našim partnerům komfortní řešení pro jejich zákazníky,” říká o nově uzavřené spolupráci CEO společnosti OX Point Zdeněk Vacek.

Balíkovna neustále rozšiřuje pro zákazníky portfolio služeb. Už teď má více než 5500 specializovaných výdejních míst. Mimo pobočky pošt mohou zákazníci využít Balíkovny také u externích partnerů, jako jsou obchodní centra, nádraží, obecní úřady nebo menší obchody. Balíkovna ročně doručí více než 10 milionů balíků z několika tisíc nejvýznamnější e-shopů, mezi které patří Alza, Mall, Aukro, Datart, Megaknihy, Pilulka, Notino a další.

„Balíkovna se snaží vyhovět koncovým zákazníkům a nyní služby rozšířila díky spolupráci se společností OX Point o bezkontaktní doručování, o které je v posledních měsících enormní zájem. Několik tisíc výdejních míst na pobočkách České pošty i našich partnerských výdejních místech tak rozšíříme o 150 míst v podobě výdejních boxů. Během pandemie covidu se bezkontaktní doručování osvědčilo napříč trhem. Balíkovna jde tomuto trendu naproti a nabízí svým klientům další možnost, jak rychle a bez problémů převzít svoji zásilku,” říká ředitelka Balíkovny Lenka Kristová.

Síť OX Point je pro český trh výjimečná především svou otevřeností pro všechny dopravce, která na trhu dosud chybí. Společnost OX Point disponuje výdejními boxy po celé České republice. Najdeme je například v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně nebo Ostravě, ale i menších městech, jako jsou Klatovy nebo Prachatice.

Zdroj informací

OX Point a.s. a NejBusiness.cz

Datum

10. srpna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1619 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál