Realitní projekt roku Barrandez-vous je zkolaudován

Realitní projekt roku Barrandez-vous je zkolaudován

Moderní bydlení v přírodě v podobě pražského rezidenčního komplexu Barrandez-vous je zkolaudováno a 169 nadstandardních bytů se zelenými terasami a zahradami již brzy přivítá své nové majitele. Developerská společnost Top Estates tak navazuje svým stylem rezidenčních staveb s výrazným podílem zeleně a vysokým standardem provedení i v případě tohoto projektu na předchozí úspěšné realizace, které pravidelně získávají významná ocenění.

V rezidenčním komplexu Barrandez-vous, který se za rok 2021 stal absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku v hlasování veřejnosti, je již prodáno přes 90% bytových jednotek. Několik posledních bytů, včetně exkluzivních větších bytů s předzahrádkami, bylo uvolněno do prodeje až těsně před kolaudací a jejich nabídka se ztenčuje, neboť klienti se mohou již přímo na místě přesvědčit o kvalitě stavby a dokončených bytů, včetně velkorysého parku a osázené zeleně. Většina rezidentů si bude moci převzít klíče od nových bytů již na podzim a letošní Vánoce už trávit ve svém.

„Z výsledku dokončení stavby a kolaudace Barrandez-vous mám velkou radost. Chtěl bych tímto poděkovat nejen celému týmu Top Estates, ale také všem architektům, dodavatelům i externím specialistům. V souladu s plánovaným harmonogramem dokončujeme finální práce a klienti si budou moci během pár týdnů převzít své bytové jednotky dle plánu a ke vší spokojenosti“, říká Dušan Dvořák, zakladatel společnosti Top Estates Group.

„Po dvou letech intenzivních stavebních prací nyní projekt vyrostl do krásy, dokončují se sadové úpravy a v příštím roce se okolí obou domů obklopí přírodou ještě intenzivněji. Přál bych všem budoucím rezidentům, aby je bydlení v nových domovech bavilo stejně jako nás realizace, užívali si radosti všedních dnů a šťastné chvíle v Barrandez-vous”, doplňuje Petr Teplý, druhý ze zakladatelů společnosti Top Estates Group.

Autorem projektu je Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových. Dva bytové domy v originálním tvaru vyrostly ve vyhledávané lokalitě Barrandova, s výhledy na panorama města, rychlým spojením do centra Prahy a přitom na dosah přírody. V pěší vzdálenosti jsou přírodní rezervace Prokopské údolí a Chuchelský háj.

Na výrazném propojení s přírodou je založený celý koncept projektu, od rozlehlého parku, velkorysých teras až po zahrady s dostatkem prostoru pro relaxaci v soukromí. Myšlenka poskytnout přirozený prostor pro odpočinek a přátelská setkávání se stala hlavním nosným tématem při zpracování návrhu krajinné architektury v okolí stavby a především nového parku, který je právě dokončován.

„Díky úspěšné spolupráci z předchozích projektů jsme neváhali pro Barrandez-vous opět oslovit krajinného architekta Ferdinanda Lefflera a jeho tým Ateliéru Flera, který nyní patří k nejlepším profesionálům na světě. Přináší do našich projektů harmonické propojení moderní architektury s přírodou v jeden dokonalý celek, což se i v tomto případě skvěle podařilo a těšíme se z finálního výsledku”, říká Petr Teplý, zakladatel společnosti Top Estates Group.

Skupina Top Estates Group se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Její součástí je jak developerská, tak stavební firma a investiční realitní fond. Působí v Praze, Brně a Bratislavě a připravuje rozvoj projektů v hodnotě přes 9,5 miliardy Kč.

Zdroj informací

Top Estates Group s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

10. srpna 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2149 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál