Výkonnostní agentura Performio.cz v minulém roce zvýšila tržby o více než polovinu

Výkonnostní agentura Performio.cz v minulém roce zvýšila tržby o více než polovinu

Výkonnostní agentuře Performio.cz se v roce 2021 podařilo dosáhnout meziročního růstu o 53 %, což se řečí konkrétních číslech rovná tržbám o objemu 458 milionů korun. Pro letošek si tak agentura vedená ředitelem Petrem Melničukem stanovila za cíl pokořit půlmiliardovou hranici. Její úspěchy na trhu byly oceněny i v rámci soutěže Agenturní spolupráce roku pořádané pod taktovkou Seznam.cz. Odtud si agentura Performio.cz odnesla nejvyšší ocenění v kategorii Cross-mediální spolupráce a byla taktéž vybrána za Absolutního skokana roku.

Tržby agentury Performio.cz dosahovaly ještě v roce 2020 objemu 299 milionů korun. V roce 2021 to už bylo 458 milionů korun, což odpovídá meziročnímu růstu ve výši 53 %. Pro letošek si jedna z největších výkonnostních agentur na českém trhu stanovila za cíl pokoření půlmiliardové hranice. Ovšem důvodem k radosti pro vedení společnosti nejsou pouze finanční výsledky jako takové.

„Finanční objem spravovaných prostředků a jeho každoroční rostoucí tendenci vnímám jako projev důvěry klientů v naše schopnosti. Klienti nám svěřují své rozpočty ve stále větší míře a to znamená, že našim službám důvěřují,“ věří Petr Melničuk, ředitel a spolumajitel výkonnostní agentury Performio.cz. Právě důvěru klientů považuje za jednu z hlavních odměn i deviz jím vedené společnosti.

Agentura Performio.cz přitom slavila úspěchy už v rámci letošního předávání cen Agenturní spolupráce roku, kterou pořádá česká internetová jednička Seznam.cz. Melničukova společnost získala nejvyšší ocenění v kategorii Cross-mediální spolupráce, a to za nejvyšší celoroční zásah v rámci jedné kampaně, kterou realizovala pro své klienty ePojištění.cz a Srovnejto.cz. Performio.cz se také stala Absolutním skokanem roku, což je důsledkem největšího ročního zvýšení absolutní hodnoty objemu spolupráce se Seznamem.

Zdroj informací

Performio.cz a NejBusiness.cz

Datum

3. srpna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0421 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál