Fashion Arena Prague Outlet nově patří do elektrické zóny BeRider

Fashion Arena Prague Outlet nově patří do elektrické zóny BeRider

Nejnavštěvovanější tuzemské outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet se na konci června zapojila do sítě sdílených elektrických skútrů BeRider. Touto spoluprací navazuje na ucelenou strategii CSR projektů, které mají za cíl podporu šetrnějšího přístupu k životnímu prostředí.

Narozdíl od klasického auta běžícího na naftu, benzin či plyn představují elektrické skútry mnohem udržitelnější způsob dopravy – jsou energeticky efektivnější a nevypouštějí do ovzduší uhlíkové emise. Skútr BeRider je třeba si před samotnou jízdou zarezervovat ve stejnojmenné aplikaci, následně jej stačí jen odemknout a vyrazit na cestu.

„Celkem 5 nových parkovacích míst pro skútry BeRider mohou návštěvníci našeho centra najít naproti autobusové zastávce Fashion Areny. Věříme, že v elektřině je v rámci mobility a dalšího udržitelného rozvoje budoucnost. Jsme proto rádi, že můžeme tento alternativní způsob dopravy nyní nabídnout i našim zákazníkům,“ říká Petr Křivonožka, Manažer pro udržitelnost (Sustainability Manager) Fashion Arena Prague Outlet.

Zdroj informací

Fashion Arena Prague Outlet a NejBusiness.cz

Datum

19. července 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme



Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9004 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál