Přepravní služba UPS Premier zajišťuje prioritu kritických zdravotnických zásilek

Přepravní služba UPS Premier zajišťuje prioritu kritických zdravotnických zásilek

Společnost UPS Healthcare (NYSE: UPS) dnes oznámila rozšíření trhu a uvedení nové generace skupiny služeb UPS® Premier. Portfolio těchto služeb nyní nabízí tříúrovňovou flexibilitu ve snaze vyhovět specifickým potřebám zdravotnických zákazníků.

Služba UPS Premier monitoruje zásilky nepřetržitě, a zajišťuje viditelnost a prioritizaci každé konkrétní zásilky. Senzorová technologie navíc umožňuje zotavení v případě narušení řetězce v reálném čase, dojde-li k jejímu zpoždění v síti, teplotním odchylkám nebo jiným problémům.

Služby UPS® Premier Silver a Gold jsou nyní dostupné na důležitých trzích světa včetně České republiky. Služba UPS® Premier Platinum, která bude uvedená letos na podzim, umožňuje navíc monitorovat teplotu, světlo a vlhkost a sledovat zásilky v síti UPS i mimo ni.

„Rozšíření a zdokonalení služby UPS Premier podporuje náročné potřeby našich zákazníků z oblasti laboratoří, zdravotnictví a farmacie po celém světě,“ uvedla Kate Gutmann, výkonná viceprezidentka a prezidentka UPS pro mezinárodní přepravu, zdravotnictví a řešení pro dodavatelské řetězce. „Ať už jde o efektivní pohyb zásilek mezi zeměmi, udržování teploty minus 80°C, nebo přesné určení polohy život zachraňující zásilky, služba UPS Premier zajišťuje vynikající viditelnost, kontrolu, spolehlivost přepravy i její zotavení v případě narušení řetězce.“

Tato specializovaná služba propojuje hlavní globální obchodní trasy a nyní dochází k jejímu geografickému rozšíření. Nabízí zákazníkům ještě více výhod, mezi které patří efektivní celní zprostředkování, monitorování životního prostředí a viditelnosti zásilky, a čelí tak výzvám globálních lídrů v oblasti logistiky pro zdravotnictví.

„Viditelnost a sledovatelnost zásilky jsou zásadní pro upřednostnění život zachraňujících léků, které naši zákazníci přepravují a které jejich zákazníci potřebují,“ uvedl Wes Wheeler, prezident UPS Healthcare. „Rozdíl mezi životem a smrtí pacientů často závisí na schopnosti zásilku s léky rychle odeslat a možnosti ji přesně sledovat, monitorovat a lokalizovat.“

Inovace v oblasti biologických léčiv, speciálních léčiv a léků geneticky přizpůsobených potřebám konkrétního pacienta vyvolávají značnou poptávku po přesné logistice, která podporuje přepravu kritických zásilek citlivých na čas doručení a výkyvy teploty.

Celosvětový trh s biologickými terapeutickými léky by měl růst z 285,5 mld. USD v roce 2020 na 421,8 mld. USD v roce 2025.1 Společnost UPS Healthcare rozšiřuje novou službu UPS Premier, aby podpořila komplexní potřeby tohoto rostoucího trhu.

Zdroj informací

UPS a NejBusiness.cz

Datum

18. července 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.6701 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál