Kiwi.com navazuje partnerství s aerolinkou Spirit Airlines

Kiwi.com navazuje partnerství s aerolinkou Spirit Airlines

Aerolinka Spirit Airlines uzavřela partnerství s travel-tech společností Kiwi.com, která tak nabídne zákazníkům nové možnosti pro vyhledávání a rezervace výhodných letenek aerolinky Spirit Airlines, a to ve Spojených Státech, Latinské Americe a v Karibiku.

Kiwi.com začlenila do svých procesů nový systém aerolinky New Distribution Capability (NDC), který jí umožní přístup k tarifům a dalším relevantním nabídkám přímo od Spirit Airlines s certifikací IATA. Zákazníci Kiwi.com tak mohou využít rychlý a snadný přístup k výhodným tarifům na lety do více než 90 destinací, které jsou obsluhovány leteckou společností Spirit Airlines.

„Partnerství se Spirit Airlines je skvělou zprávou především pro cestovatele, kteří s Kiwi.com vyhledávají a rezervují unikátní cestovní možnosti a lety,” řekl Golan Shaked, komerční ředitel Kiwi.com. „Společnost Spirit Airlines díky tomuto partnerství bude těžit nejen z globální zákaznické báze Kiwi.com, ale také z možnosti začlenit své lety do naší nabídky. Ty mohou být kombinovány jak s lety dalších leteckých společností, tak s pozemní dopravou,“ dodal Shaked.

„Naší mantrou je poskytovat zákazníkům co nejvíc možností, a je skvělé, že díky spolupráci s Kiwi.com teď můžeme nabídnout výhodné podmínky a cenově dostupné lety napříč celou Amerikou,” řekl Richard Lowry, ředitel pro distribuci a prodej společnosti Spirit Airlines.

Tato integrace bude zavedena na všech trzích a již nyní Kiwi.com zaznamenává rostoucí zájem.

Zdroj informací

Kiwi.com a NejBusiness.cz

Datum

13. července 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3731 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál