Ventilátory Meaco ovládly německý Stiftung Warentest

Ventilátory Meaco ovládly německý Stiftung Warentest

 

Britská značka Meaco si po dvou letech odnáší další ocenění z prestižního Stiftung Warentest. Její stojanový ventilátor zvítězil v nezávislém testu německého spotřebitelského magazínu, kde přesvědčil rychlostí proudění vzduchu, tichým provozem, a především nízkou spotřebou energie. Jeho parametry z něj dělají perfektní volbu do větších prostor včetně obchodů, posiloven nebo kanceláří. Distributorem na českém a slovenském trhu je společnost CM Trade Via.

Společnost Meaco je odborníkem v oblasti úpravy kvality vzduchu v interiérech. Ve svém sortimentu nabízí odvlhčovače, zvlhčovače, čističky vzduchu, mobilní klimatizace i ventilátory. Právě posledně zmíněné byly zařazeny do německého spotřebitelského testu, jehož výsledky opakovaně převzal český časopis dTest. Ocenění si tyto britské ventilátory odnášejí už podruhé a navazují na vítězství, kterého dosáhly v předešlém testu z roku 2020 se svojí stolní variantou Meaco 10561.

Stojanový ventilátor Meaco Fan 1056P se stal absolutním vítězem testu, který hodnotil celkem 12 stolních, 15 stojanových a 11 sloupových ventilátorů různých značek v širokém cenovém rozpětí. Hodnocení probíhalo podle 5 kritérií: účinnosti, hlučnosti, obsluhy, bezpečnosti konstrukce a spotřeby energie. Druhý produkt britské společnosti, stolní ventilátor Meaco Fan 1056, v testu uspěl jako nejlepší volba poměrem ceny a výkonu.

Oba produkty nabízejí dlouhou životnost, nízkou hlučnost, úsporný provoz díky kvalitnímu nízkoenergetickému motoru s DC technologií a jejich maximální průtok vzduchu z nich dělá skvělé kandidáty na použití do větších prostor. Využívají vícesměrného proudění, díky kterému vzduch doputuje do větší vzdálenosti, odrazí se od stěn i stropů a cirkuluje efektivněji po celé místnosti.

Zdroj informací

Meaco a NejBusiness.cz

Datum

9. července 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2955 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál