Slavia má optimistickou zprávu pro cestovatele do Turecka a Tuniska

Slavia má optimistickou zprávu pro cestovatele do Turecka a Tuniska

Podle aktuálního žebříčku Asociace cestovních kanceláří, patří mezi nejvíce navštěvované země letošního léta také Turecko a Tunisko. Právě do těchto destinací od začátku prázdnin zlevnila Slavia pojišťovna ceny cestovního pojištění. Pojištění léčebných výloh a další rizika si mohou s nižším pojistným pořídit také turisté, mířící do Maroka a na Kypr.

„Na základě nové analýzy škod jsme upravili cenotvorbu u některých letních destinací, mezi kterými jsou i státy, patřící k magnetům letošního léta,“ vysvětluje produktový ředitel Slavia pojišťovny Ladislav Bělina. „Dříve byli rizikovější, ale v poslední době v nich jsou zřejmě klienti opatrnější, takže jsme je mohli přesunout do kategorie, ve které vychází cestovní pojištění levněji,“ doplňuje Bělina.

K základnímu limitu při pojištění léčebných výloh ve výši 3,5 milionu korun nabízí Slavia pojišťovna také limity s 5 a 10 miliony. Pěti a desetimilionové limity jsou nově k dispozici i cestovatelům v rámci pojištění odpovědnosti. Riziko Covidu už je zahrnuté v běžném pojištění léčebných výloh a Slavia i nadále poskytuje službu Covid Assistance, která lidem pomůže vyznat se v podmínkách pro vstup do jednotlivých zemí.

Zdroj informací

Slavia pojišťovna a.s. a NejBusiness.cz

Datum

7. července 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3254 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál