Scott.Weber Workspace otevře své jedenácté coworkingové centrum v legendárním The Park na Chodově

Scott.Weber Workspace otevře své jedenácté coworkingové centrum v legendárním The Park na Chodově

Největší pražský poskytovatel flexibilních kanceláří a coworkingu Scott.Weber Workspace právě otevřel dveře klientům v novém dejvickém centru Blox. Společnost Adama Zvady pokračujte v krasojízdě a současně oznamuje akvizici kancelářských prostor v žádané byznysové lokalitě The Park. Chodovské centrum, kterým Scott.Weber započíná druhou desítku ve svém portfoliu, bude připraveno v prvním čtvrtletí příštího roku.

Vzkvétající business a rezidenční lokalitu na Praze 6 tento měsíc oživilo otevření prémiových designových pracovních prostor společnosti Scott.Weber Workspace, která tak nabízí jediné centrum flexibilních servisovaných kanceláří a coworkingu v Dejvicích. Nové prostory se nesou v duchu čistoty, funkčnosti a relaxace v tzv. japandi stylu, který propojuje japonskou a skandinávskou estetiku a klientům nabízí kromě stylového zázemí také řadu zasedacích místností, eventové prostory či slunnou terasu. Kanceláře a coworking v budově Blox jsou zaměřeny především na “well-being at office”, zdraví a komfort zaměstnanců.

Společnost Scott.Weber, která má v současné době v hlavním městě deset kancelářských center ovšem nezahálí a oslavila otevření budovy Blox rovnou také úspěšnou akvizicí pracovních prostor v žádaném byznysovém komplexu The Park na Praze 11. Poprvé tak vystupuje z centra metropole na její okraj s cílem oslovit zákazníky vyžadující elegantní, snadno dostupné kanceláře nedaleko přírody. V pořadí jedenácté flexibilní kanceláře a coworking otevře v budově č.3 v blízkosti obchodního centra Westfield Chodov, kde nabídne 300 pracovních míst na ploše 2519 m².

“Za celou společnost musím vyjádřit upřímnou radost z našeho nového projektu v The Park. Konkrétně na prostory v budově č.3 jsme nějaký čas čekali a hodláme toho  také náležitě využít. Chystáme se zde totiž laťku moderního pracovního prostředí posunout opět o stupeň výš a budoucí klienti centra se tak mimo jiné mohou těšit například na golfový trenažér, který se nám s Parkem prostě pojí. Po úspěšném otevření dejvického centra se začínáme soustředit nejen na další akviziční příležitosti, ale také na přípravu centra v projektu Port7 o které už nyní začínáme evidovat zvýšený zájem,” komentuje Martin Holý, COO Scott.Weber Workspace.

Chodovský The Park, nacházející se v krátké dojezdové vzdálenosti do centra Prahy a v blízkosti dálnice D1, nabízí veškerou potřebnou vybavenost. Díky kombinaci všudypřítomné zeleně a kvalitní infrastruktuře areálu nabídne nové centrum Scott.Weber pohodlí, přístupnost a inspirativní prostředí k práci i odpočinku. 

A jaké téma Scott.Weber zvolil pro centrum The Park? Tentokrát bude možné mít kus parku v kanceláři a cítit přírodu v zasedací místnosti. O podobu prostor se postará rým architektů z Procházka & Partners, kteří symboliku parku prolnou centrem ve všech směrech. To bude možné díky relaxační části v podobě vzdušné Stromovky, klidnému japonskému koutku či undergroundového nádechu londýnského Hyde Parku. Na své si zde přijde každý, kdo hledá variabilní místo na práci - ať už v leže, v sedě, pod hvězdnou oblohou či mrakem, ve tmavém zákoutí či zenové oáze. Běžecký trenažér pak zajistí odreagování pohybem během pracovního dne, který lze zakončit příjemnou masáží či skleničkou v Night Baru. Interiérový design využije půdorysu ve tvaru písmene H a v každém z ramen nabídne kanceláře různých velikostí a stylů s kavárnou a coworkingovými prostory v jeho středu.

“The Park poskytuje pracovní prostředí obklopené zelení a prvotřídním vybavením, kde má každý zaměstnanec možnost uplatnit a plně rozvinout svůj pracovní potenciál. Přidanou hodnotou je mimo jiné také kalendář nabitý eventy v průběhu celého roku,který zajišťuje náš Community tým, starající se o maximální komfort a předčení očekávání našich klientů,” dodává Holý.

Centrum v The Park bude pro klienty připraveno v prvním čtvrtletí roku 2023. V květnu příštího roku se pak zákazníci mohou těšit na nové pracovní prostory také v holešovickém Port7.

Zdroj informací

Scott Weber Workspace s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

6. července 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1703 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál