První aplikace pro milovníky kempování nadivoko

První aplikace pro milovníky kempování nadivoko

Bezkempu je online platforma, za kterou stojí tři nadšenci do kempování – bratři Petr a Pavel Nohejlovi a Michal Strnad (též majitel společnosti Lemicom provozující mimo jiné projekt Bezpotisku.cz). Bezkempu se snaží od roku 2018 pomáhat cestovatelům se svobodným cestováním a kempováním nadivoko, avšak legálně a se svolením majitele. Výhodou a jedním z hlavních důvodů vzniku platformy je také soukromí a klid na zalistovaných pozemcích. Nyní jako doprovod webových stránek spustili majitelé také bezplatnou aplikaci, která slibuje komfortnější a praktičtější přístup k tisícům míst vhodných pro soukromé kempování.

Plynule i bez signálu

Spuštěním aplikace, kterou se podařilo navrhnout a vyvinout za pouhé 4 měsíce, vyslyšeli majitelé Bezkempu přání klientů. „Lidé zkrátka upřednostňují aplikace, proto jim vycházíme vstříc. Ani sebelepší mobilní web se aplikaci nevyrovná v komfortu a plynulosti. Velkou výhodou je také offline režim pro správu rezervací ve chvíli, kdy se vám nedaří chytit signál. To se samozřejmě, zejména během toulek na izolovanější místa, našim klientům běžně stává.  Tímto tedy předcházíme mimo jiné i problémům s nalezením GPS pozemku. Není také třeba ukládat kontaktní informace na majitele, v aplikaci mu lze pohodlně napsat prostřednictvím chatu,“ vysvětluje ke vzniku první aplikace pro kempování nadivoko jeden z majitelů Michal Strnad.

Přestože aplikace v současné chvíli poskytuje základní rezervační nabídku, do budoucna plánují majitelé přidat i další vychytávky. „V databázi si budou moci lidé zarezervovat obytný vůz a zjišťovat spoustu dalších praktických informací. Od turistických zajímavostí, přes studánky, kde načerpat vodu, až po ryze pragmatická doporučení, jako například kde vylít chemické WC,“ doplňuje Strnad, který má brzy v plánu zalistovat i kempařská místa v zahraničí. Další vizí je zaměřovat se postupně také na stále populárnější „glampingové“ lokace a zajímavé chaty a chalupy.

Zdroj informací

BezKempu s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

26. června 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1118 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál