Technologická agentura ČR získala ocenění Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou

Technologická agentura ČR získala ocenění Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou

Technologická agentura ČR (TA ČR) získala třetí místo v soutěži Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou, kterou uděluje portál Atmoskop ve spolupráci s Klubem zaměstnavatelů a společností Sodexo. Ocenění se udílí na základě hodnocení současných i bývalých zaměstnanců na webových stránkách Atmoskop.cz. Cenu převzal předseda TA ČR Petr Konvalinka na slavnostním předávání dne 14. 6. 2022.

Žebříček vzal v úvahu spokojenost zaměstnanců s kolegy, nadřízenými, pracovní atmosférou i s řadou dalších faktorů, které dlouhodobě sleduje a dává o nich přehled dalším uživatelům. „Ocenění nás velmi potěšilo. Jelikož jsme státní instituce, nemáme tolik možností a prostředků pro rozvoj pracovních podmínek, tak jako korporátní subjekty. Proto vkládáme mnoho úsilí do budování dobré pracovní atmosféry a vzájemných vztahů. Díky tomuto ocenění máme zpětnou vazbu, že se nám to daří,” říká předseda TA ČR Petr Konvalinka.

Soutěž Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou pořádá portál Atmoskop ve spolupráci se soutěží Sodexo Zaměstnavatel roku. Obě soutěže jsou součástí výročních cen Klubu zaměstnavatelů. Podobně jako Zaměstnavatel roku má soutěž tři kategorie rozdělené podle počtu zaměstnanců, v tomto případě do 100, do 500 a nad 500. Výsledky ovlivňují sami zaměstnanci svým hodnocením.

„TA ČR patří dlouhodobě mezi výborně hodnocené organizace na Atmoskopu. Proto jsem velice rád, že letos se jí podařilo získat nejen dostatek hodnocení pro kvalifikaci do užšího výběru, ale hlavně vysoké průměrné hodnocení 88 %, které vedlo k udělení ocenění Férový zaměstnavatel,“ doplňuje manažer projektu Atmoskop.cz Adam Hazdra ze společnosti LMC.

TA ČR zaměstnává přes 160 zaměstnanců. Z nichž je 70 % žen a průměrný věk zaměstnanců v agentuře je 36 let. Podle hodnocení zaměstnanců vyniká TA ČR mimo jiné férovým přístupem, vzájemnou upřímností, principem otevřených dveří a důvěrou. Zaměstnanci také ocenili to, že dostávají prostor pro seberealizaci a mohou řešit úkoly vlastními novými způsoby.

Zdroj informací

Technologická agentura ČR a NejBusiness.cz

Datum

16. června 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3367 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál